Nauja knyga vaikams. „Vilkiaus nuotykiai. Medžiotojai ir kiti pasakojimai.“ II knyga

14
02 /
2017

Vilkiaus nuotykiai tęsiasi!

Šioje antroje knygelėje sužinosi, kas dar nutiko Vilkiui, mažam našlaičiui, klajojančiam po XIII amžiaus Italiją. Globojamas dviejų geriausių draugų – Pranciškaus Asyžiečio ir brolio Vilko – jis apsilanko medžiotojų ir žvejų namuose, pergudrauja šykštų didiką ir seną sukčių bei pagelbėja savo draugams.

Komiksuose žaisminga ir patrauklia forma perteikiamos bendražmogiškos ir krikščioniškos vertybės, supažindinama su Šventojo Rašto istorijomis ir skatinama gyventi dorai, santarvėje su kūrinija ir žmonėmis.

Knygos autorius piešiniais atkuria autentišką viduramžių kultūros vaizdą, supažindina vaikus su to meto Italijos papročiais ir kasdienybe, taigi knyga įdomi ne tik tikinčių šeimų vaikams ar kaip etinio ugdymo priemonė, bet ir visiems smalsučiams, mėgstantiems komikso žanrą, nuotykius ir pasakojimus apie senovę.

J.F.KiefferKnygos autorius, diakonas, 4 vaikų tėvas Jean-Francois Kieffer – ne tik subtilus dailininkas, jautrus rašytojas, bet ir talentingas kompozitorius. Knygoje pateikiama Vilkiaus daina su natomis.

„Vilkiaus nuotykiai. Medžiotojai ir kiti pasakojimai“ – antra iš 10 knygų serijos. Komiksai sulaukė didžiulio pasisekimo prancūziškai kalbančiose šalyse, 2006 m. apdovanoti Angulemo komiksų festivalyje (Prancūzijoje pagrindinis knygelės herojus žinomas Loupio vardu).

Autorius lankysis Vilniaus knygų mugėje ir susitiks su skaitytojais ir jų tėveliais 2017 m. vasario 25 d. 15 val. Vaikų scenoje.