Naujas „Magnificat vaikams“ numeris

Naujas

Gavėnia – Velykų laikas 
2020 m. kovas – balandis

Jūsų ištikimas draugas tikėjimo kelyje „Magnificat vaikams“ 2020 metus pradeda nauja pažintimi. Kas yra ateitininkai, ką jie veikia ir kokį jubiliejų šiais metais švenčia, sužinosite pavartę žurnalo puslapius!

Laukdami pavasario ir šilumos pamažu įžengiame į gavėnios laiką. Violetinis kunigo rūbas mums primena Jėzaus Kančios Kelią, kurį Jis ėjo iš begalinės meilės mums…

Keturiasdešimt dienų – ilgas laikas, todėl „Magnificat vaikams“ kviečia į kelionę leistis drauge. Sužinoję, kas yra gavėnia, vaikai įžengs į svarbiausią numerio temą – KRYŽIAUS KELIĄ, kuri suteiks galimybę kiekvienam asmeniškai patirti ir pajusti, ką išgyveno Jėzus sunkią akimirką.

Na, o sulaukus šv. Velykų paskaitykite, kaip Prisikėlimo šventė švenčiama įvairiose pasaulio šalyse: Sirijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Vatikane. Puiki proga pokalbiui su vaikais apie Velykų papročius Lietuvoje!

Kviečiame prisikėlimo laukti nuoširdžioje maldoje ir tyresne širdimi. Prasmingos jums visiems gavėnios!

PAVARTYK

„Magnificat vaikams“ redaktorė

Kaina: 2.50 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.