Redakcijos žodis. 2010 m. rugsėjis. Nr. 7

01
09 /
2010

Rudens pradžia dosni ne tik gamtos dovanomis, bet ir mūsų religinio gyvenimo įvykiais. Rugsėjo 8 dieną švenčiame Mergelės Marijos gimimą, prisimindami, kad Marijos ištartas „Taip“ tapo mūsų Išganymo istorijos pradžia. Po kelių dienų – rugsėjo 14-ąją – išaukštiname Kryžių, Dievo Karalystės vilties ženklą. Dieviškos malonės dėka paniekos objektas kryžius tapo gyvybės vaisiumi, mūsų pasididžiavimu, prisikėlimo ženklu. Muitininko šv. Mato istorija (jį minime rugsėjo 21 d.) mus irgi guodžia Jėzaus žodžiais: „Aš atėjau šaukti ne teisiųjų, bet nusidėjėlių.“ O štai mėnesio pabaigoje prisiminsime tris arkangelus – Mykolą, Gabrielių ir Rapolą – savo neregimu artumu pripildančius visą Išganymo istorijos tėkmę.

Tad šios vilties sustiprinti ženkime į rudenį, priimkime naujus iššūkius ir pasiryžimus. „Magnificat“ sieks padėti Jums likti ištikimais maldoje, gilinti ir stiprinti savo tikėjimą.

O jaunimą kviečiame išmėginti savo jėgas dalyvaujant kūrybiniame konkurse apie palaimintąjį jaunuolį Pierą Giorgio Frassati, degusį neišsenkančiu entuziazmu tarnauti Dievui ir artimui. Informacijos apie konkursą ieškokite „Magnificat“ p. 331.

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.