Redakcijos žodis. 2011 m. gruodis. Nr. 12(22)

01
12 /
2011

„Ateik, Viešpatie Jėzau!“ – kasmet per adventą kartojame su visuotine Bažnyčia, nusiteikdami Jėzaus laukimui ir Jo atėjimui Prakartėlėje. Tuo pačiu rengiamės ir antrajam Kristaus atėjimui laikų pabaigoje, laiko pilnatvėje. Per Mergelės Marijos „fiat“ – tebūna – mums buvo pradėtas ir subrandintas Išganymas, buvo išpildytas Dievo troškimas būti Emanueliu, „Dievu su mumis“.

„Magnificat“ skaitiniai gruodžio mėnesiui skirti įsigyventi į šį slėpinį. Jonui Krikštytojui padedant parenkime savo širdis Dievo Karalystės atėjimui.

Kun. A. Kazlauskas liturgijos rubrikoje gilinasi į atgailos ir sutaikinimo sakramentą bei apeigas. Biblijos temoje aptarsime Mesijo laukimą Senajame ir Naujajame Testamentuose. „Maldos šeimoje“ rubrikos rengėjai patars, kaip prasmingai laukti Jėzaus gimimo su vaikais. Dr. Rima Valinčiūtė-Varnė atskleidžia švelnaus ir gilaus „Švč. Mergelės Marijos su Kūdikiu“ atvaizdo sukūrimo istoriją bei gilinasi į prasmines detales. Įkvepianti bei uždeganti ir palaimintojo Šarlio de Fuko gyvenimo ir atsivertimo istorija.

Leidinio pabaigoje, p. 365, rasite pasiūlymą, kaip nudžiuginti bičiulius ar artimuosius šv. Kalėdų proga. Užprenumeruokite jiems „Magnificat“ pusmečiui ar metams už itin palankią kainą, ir Dievo žodis kasdien bus jų kišenėje. Ypač tai aktualu Jūsų artimiesiems, atsidūrusiems toli nuo tėvynės. Tebūnie tai artimo meilės darbas.

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.