Redakcijos žodis. 2011 m. rugsėjis. Nr. 9(19)

01
09 /
2011

Rugsėjis daugeliui yra ypatingas mėnuo, kuomet reikia iš naujo susidėlioti dienos ritmą, surasti laiko naujiems užsiėmimams ir tarnystėms. Kartu tai ir laikas, kai galime iš naujo apsispręsti kasdien maitintis Dievo žodžiu, šlovinti Kūrėją už visas Jo teikiamas malones ir Mergelės Marijos „mokykloje“ mokytis vis labiau pažinti Jėzų.

Rugsėjo 8 d. švenčiame Mergelės Marijos Gimimą ir keliaujame į Šiluvą, pamaldumo Dievo Motinai židinį. Rugsėjo 12 d. minime Švč. Marijos Vardą, Dangaus Raktą, „priverčiantį sprukti demonus“. Vos po kelių dienų, po Šv. Kryžiaus Išaukštinimo, minime Švč. Mergelę Mariją Sopulingąją, kartu su ja stovime po Viešpaties kryžiumi , dalyvaudami Jėzaus kančioje ir tikėdamiesi Prisikėlimo šlovės.

Rugsėjo pabaigoje prisimename šventuosius arkangelus Mykolą, Gabrielių ir Rapolą, visų krikščionių globėjus. Todėl šio mėnesio viršelį puošia A. Rubliovo ikona „Šv. Mykolas arkangelas“, perteikianti pergalės prieš tamsiąsias jėgas, meilės bei pasišventimo Viešpačiui idėjas. O kun. A. Kazlauskas mums nuosekliai aiškina, ką reiškia „šventinti“ ir „palaiminti“, kas ir ką gali laiminti.

Šilinės atlaidų proga siūlome ypatingai žemą MAGNIFICAT prenumeratos kainą Jums ir artimiesiems. Dėkojame už Jūsų ištikimybę Dievo žodžiui!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.