Redakcijos žodis. 2012 m. gruodis. Nr. 12(34)

01
12 /
2012

„Budėkite“, – sako mums Jėzus Evangelijoje. Visą šį mėnesį maitinami Viešpaties buvimo Eucharistijoje ir Dievo žodžio praleisime laukdami. Krikščioniškas laukimas – tai ištikimybė tikėjime ir neretai ištvermės reikalaujanti kova. Kaip katechezėje apie 125 (126) psalmę rašo popiežius Benediktas XVI, tamsiomis naktimis turime neužmiršti, kad šviesa yra čia, kad Dievas jau yra tarp mūsų, jau įžengė į mūsų gyvenimus ir mus išlaisvino. Tad pasitikime jį su dėkingumu ir džiaugsmu.

Vienas didžiausių Bažnyčios turtų, padedančių šlovinti Viešpatį, yra Valandų liturgija. Nuo šio mėnesio kun. Artūras Kazlauskas keliuose straipsniuose supažindins su jos prigimtimi ir sudėtinėmis dalimis, kad giliau išgyventume šią kasdienę liturginę šventę.

„Maldos šeimoje“ rubrikoje rasime patarimų, kaip padėti vaikams išgyventi adventą ir parengti savo širdeles Kristaus Atėjimui. Į žmonijos Išganytoją nukreipti akis ragina ir mėnesio šventojo Kryžiaus Jono gyvenimas – vieno didžiausių Bažnyčios mistikų, Basųjų Karmelitų ordino įkūrėjo.

Artėjant šventėms paprastai vis daugiau galvojame apie artimuosius. Galbūt metas pasirūpinti, kad jie neliktų be „Magnificat“ ar „Magnificat vaikams“ prenumeratos? Budėsime kartu su jumis…

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.