Knygos sutiktuvės

26
09 /
2018

pasaukimas_virselisDiskusija apie pašaukimą ir Casey Cole OFM knygos sutiktuvės Vilniuje

Casey’io Cole’o OFM knygos „Pašaukimas. Kas nutinka pasakius Dievui „Taip“ sutiktuvės ir diskusija „Ką daryti su savo gyvenimu“ vyks:

Spalio 7 d. 18 val. Bernardinų bendruomenės centre (Maironio g. 10, Vilnius). Dalyvauja: br. Evaldas Darulis OFM, br. Edvinas Jurgutis OFM ir s. Pranciška Bubelytė FDCJ.

 

Casey’is Cole’as OFM – jaunas pranciškonas, žinomas tinklaraštininkas ir youtuberis. Jis kuria religinio turinio vaizdo įrašus ir tekstus, kuriuose atvirai svarsto apie krikščionišką ir pranciškonišką gyvenimą. 2017 m. rugpjūčio mėn. davė amžinuosius įžadus Mažesniųjų brolių ordine. Šiuo metu studijuoja teologiją ir ruošiasi kunigystei.

„Casey’is Cole’as labai taikliai aprašo gyvenimą brolijoje ir jo įžvalgos gali padėti kiekvienam, priklausančiam vienokiai ar kitokiai bendruomenei bažnyčioje, universitete, šeimoje ar darbe, – sako br. Algirdas Malakauskis OFM, Lietuvos šv. Kazimiero provincijos ministras. – Kai kurie žmonės tiesiog varo iš proto ir mielai juos nušluotume nuo žemės paviršiaus? Taip, tai pažįstama kiekvienam, nes, pasak Casey’io Cole’o, bendruomenė yra baisi vieta, kurioje pasirodo mūsų egoizmas. Būdami vieni, galime įsivaizduoti mylį visą pasaulį, ir tik patekę į bendruomenę, iš kurios negalime pabėgti, suprantame, kad tikrosios pabaisos gyvena mumyse.“

Knygos sutiktuvių įrašas čia: https://bit.ly/2OM9uAm

„Magnificat“ leidinių ir MBO Lietuvos šv. Kazimiero provincijos informacija

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.