Konkursas - Jei gyvenčiau Šv. Kazimiero laikais...

22
01 /
2018

Vilniaus arkikatedros bendruomenė ir „Magnificat vaikams“ redakcija kviečia dalyvauti konkurse, kuriant šventojo Kazimiero statulėlę arba pasakojimą tema: „Jei gyvenčiau šv. Kazimiero laikais…“

Sukurtoje statulėlėje ar parašytame tekste turi būti atskleistas šv. Kazimiero istorinis laikas. Konkurso dalyviai rašydami ar kurdami statulėlę gali susitikti su šventuoju per sugalvotą personažą pasikalbėti, kaip jis žvelgė į kasdienybę, žmonių santykius, kovas ir darbus. Konkurso tikslas – pakviesti konkurso dalyvius asmeniškai įsigilinti į Lietuvos šventojo gyvenimą.


Konkurso reikalavimai:

1.Statulėlė turi būti trimatė, pagaminta iš žmonėms ir aplinkai nepavojingų bei negendančių medžiagų – molio, popieriaus, šiaudų, audinių, medienos, plastilino, modelino ar kitų medžiagų.

2. Teksto apimtis nuo 1 iki 4 puslapių, žanras pasirinktinai: esė, dialogas, pasakojimas, memuarai, malda, poezija, laiškas, legenda… Tekstas turi būti rinktas kompiuteriu.

3. Kūrėjų amžius neribojamas. Darbas gali būti individualus, grupinis ar šeimyninis.

4. Kūrinius reikia pristatyti iki vasario 16 dienos. Tekstus prašome atsiųsti el. paštu: parapija@katedra.lt. Statulėles prašome atnešti į Vilniaus arkikatedros raštinę (darbo dienomis ir šeštadieniais: 7.30—9.00 ir 15.30—19.00 val., sekmadieniais po kiekvienų šv. Mišių). Statulėles taip pat galima atsiųsti adresu: Tilto g. 1A, 01101 Vilnius. Parašykite autoriaus vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą ir kontaktus. Pasiteirauti apie konkursą galite telefonu – 8 688 18795.


Statulėlės bus eksponuojamos Vilniaus arkikatedroje, Šv. Vladislovo koplyčioje, nuo vasario 23 iki kovo 11 dienos. Nugalėtojai apdovanojami šv. Kazimiero šventės metu, kovo 4 d., o konkurse laimėję tekstai skaitomi po šv. Mišių kiekvieno mėnesio 4 d.

 

Šventasis Kazimierai, melski už mus!

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.