15 MALDOS DIENŲ SU TĖVU KŪDIKĖLIO JĖZAUS MARIJA EUGENIJUMI

Roselyne Deglaire, Joelle Guichard
„15 MALDOS DIENŲ SU TĖVU KŪDIKĖLIO JĖZAUS MARIJA EUGENIJUMI“

Melstis drauge su tėvu karmelitu Marija Eugenijumi (Henri Grialou, 1894–1967) – tai imtis neatidėliotinos užduoties: skirti laiko Dievui! Nepailstamai Jo ieškoti! Atradus maldos paprastumą, mokytis jos neapleisti. Žengti į Šventosios Dvasios mokyklą, kad ir kas būtume, kad ir kokias pareigas eitume. Tegu ši knyga padeda melstis drauge su tėvu Marija Eugenijumi ir gyventi dvasinį gyvenimą Karmelio šventiesiems palydint.

Tėvą Mariją Eugenijų kaip kontempliatyvų apaštalą, vedantį žmones Dievo link, brandino Karmelitų ordinas, Gyvybės Dievo Motinos instituto (Venaskas, Prancūzija) kūrimo patirtis, platūs ryšiai su kitomis kultūromis. Jis taip pat yra knygos „Noriu regėti Dievą“ autorius (knyga išleista daugiau kaip 60 tūkst. tiražu; verčiama į daugelį kitų kalbų). Dievo tarnas Marija Eugenijus mums paliko tvirtą įsitikinimą: „Mūsų modernusis pasaulis išalkęs ir ištroškęs laimės. Jis trokšta duonos, bet dar labiau alksta ir trokšta Dievo.“

Knygos autorės filosofijos dėstytoja Roselyne Deglaire ir pedagogikos dėstytoja Joëlle Guichard priklauso Gyvybės Dievo Motinos institutui, kurį įkūrė tėvas Marija Eugenijus, jos asmeniškai jį pažinojo ir liudija jo mokymo aktualumą šiandien.

Iš prancūzų kalbos vertė ses. Adelė Petraškaitė, MVS
„Magnificat leidiniai“, 2014
Formatas: 15×19, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 106
ISBN 978-609-95433-2-1

Kaina: 3.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.