Apsčiai gyvenimo. Skaistumo dorybė kunigams ir vienuoliams

NAUJIENA

Savo drąsioje knygoje kun. Jean-Marie Gueullette OP dalijasi, kaip vienuoliams ir kunigams gyventi laikantis skaistumo, kaip ne užgniaužti, bet perkeisti troškimus. Savitu ir įtraukiančiu pasakojimu autorius naikina tabu ir atskleidžia, kaip skaistumo dorybė gali tapti džiaugsmo ir laisvės šaltiniu.

Skaistumas yra niekad nesibaigianti kova. Visą gyvenimą, priklausomai nuo įvairių aplinkybių, mums vis kils klausimų apie mūsų elgesio, troškimų ir santykių teisingumą. Nereikia pamiršti, kad pasirinkus skaistybę dėl Dievo, neišvengiamai bus kovos ir kančios. Tačiau ši kova bus suvokiama kaip augimo ir brandos nuotykis tik tuomet, jei gręšimės į šaltinį – Dievo malonę. (Citata iš knygos)

____

Jean-Marie Gueullette yra kunigas dominikonas, medicinos ir teologijos mokslų daktaras, habilituotas šiuolaikinės istorijos mokslų daktaras, dėsto moralinę teologiją Liono katalikiškojo universiteto Teologijos fakultete ir yra šiame universitete veikiančio Tarpdisciplininio etikos centro direktorius.

Skaitykite ištrauką:

 

Magnificat leidiniai“, 2022, 240 psl.
ISBN 978-609-8197-42-6

Autorius: Jean-Marie Gueullette
Vertėja (iš prancūzų kalbos): Ilona Valujevičienė
Redaktorius: Paulius Garbačiauskas
Korektorė: Sigita Druktenytė
Dizaineris ir maketuotojas: Povilas Zaleskis

Kaina: 22.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.