Dievo džiaugsmui. Rekolekcijos su šv. Kūdikėlio Jėzaus Terese

Jau greitai

Knygoje tėvas Marija Eugenijus kviečia leistis į dvasinę kelionę drauge su šventąja Kūdikėlio Jėzaus Terese. Jaunutė XIX a. pabaigoje gyvenusi mergina devynerius metus praleido vienuolyne ir beveik neiškėlė iš jo kojos, mirė sulaukusi vos 24 metų.

Gyva ir paprasta kalba jis aptaria Karmelio šventosios mokymo pagrindus, o vėliau pateikia priemones, reikalingas norint patirti Dievo gailestingumą, stengiasi išryškinti krikšto esmę, nusakyti tikėjimo, vilties ir meilės dorybių svarbą.

Apie autorių

Tėvas Marija Eugenijus – karininkas, išgyvenęs du pasaulinius karus, kunigas, karmelitas, pamokslininkas, skersai išilgai išmaišęs Aziją ir Ameriką.

Daugelis trokšta atrasti gailestingumą ir norėtų gebėti jį priimti. Tegul tėvas Marija Eugenijus padeda jiems patiems žengti pasitikėjimo ir atsidavimo keliu, šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės siūlomu kaip Evangelijos kelias.

Raphaël Outré, Gyvybės Dievo Motinos instituto kunigas

Išleista bendradarbiaujant su Gyvybės Dievo Motinos institutu
Iš prancūzų k. vertė Jolita Kaškevičiūtė
„Magnificat leidiniai“, 2020
Formatas: 14 x 20 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 258
ISBN 978-609-8197-25-9

Planuojame išleisti 2020-07-31

Kaina: 10.00 

Kiekis:

Panašios prekės

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.