Redakcijos žodis. 2018 m. balandis. Nr. 4(98)

01
04 /
2018

Balandį pradedame Kristaus prisikėlimu – šv. Velykomis. Šią dieną, nugalėjęs mirtį ir nuodėmę, Jėzus pasirodė saviškiams; davė apaštalams Šventąją Dvasią nuodėmėms atleisti, pasiuntė juos į pasaulį Jį liudyti. Visą mėnesį skaitysime džiaugsmingus skaitinius ir drauge su Jėzaus mokiniais mėginsime atpažinti Prisikėlusįjį.

„Žmogus pats savo jėgomis nepajėgus atpažinti prisikėlusio Jėzaus. Pats Jėzus atveria akis ir padaro, kad būtų regimas“, – rubrikoje „Kaip skaityti ir medituoti Dievo žodį“ rašo brolis Kazimieras Milaševičius OSB, analizuodamas Evangelijos skaitinį apie Emauso mokinius. Jėzui atvėrus jų akis, mokiniai atranda ne tik Jėzų, bet ir Bažnyčią, ir gali drauge su visa bendruomene švęsti Eucharistiją, kurioje nuolat regimas prisikėlęs Jėzus.

Nuo šio numerio kviečiame artimiau pažinti Katalikų Bažnyčios šventuosius atnaujintoje rubrikoje „Mėnesio šventasis“. Kiekvienos dienos pradžioje pateiksime po vieną šventojo mintį gilesniam apmąstymui. Balandį mus kasdien lydės Bažnyčios mokytoja šv. Kotryna Sienietė, tvirtai tikėjusi Apvaizdos meile, su kuria Dievas Tėvas žvelgia į pasaulį ir savo Bažnyčią.

Džiaugsmingų dienų prisikėlimo šviesoje!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.