Redakcijos žodis. 2018 m. gegužė. Nr. 5(99)

01
05 /
2018

Šių metų gegužę mus lydės nuo viršelio ikonos žvelgianti Tverų Dievo Motina. Ši ikona, veikiausiai nutapyta Rusijoje XVI a. pradžioje, į Lietuvą atsivežta Tverų tijūno Elijo Ilgovskio, nuo seno garsėja malonėmis ir stebuklais. Be to, šiemet minime ir 400 metų nuo pirmosios parapinės bažnyčios pastatymo Tveruose. Tad kviečiame pasigilinti į Lietuvos Bažnyčios turtus – skaityti dr. Tojanos Račiūnaitės straipsnį apie Tverų Dievo Motinos ikoną, o Šeštinėms pamokslą parašė kun. dr. Saulius Stumbra, Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos klebonas.
Mėnesio šventasis šįkart – Bažnyčios mokytojas šv. Pranciškus Salezas, rašytojų ir žurnalistų globėjas, tikime, globojantis ir „Magnificat“ darbuotojus. Kiekvieną dieną kviečiame apmąstyti jo mintį.

Sigita Lanauskienė šįkart pasakoja, kaip broliai kapucinai savo įkurtuose reabilitacijos centruose padeda gyti nuo įvairiausių priklausomybių. Kasdienė malda, darbas, pokalbiai ir sveikas poilsis – štai koks kapucinų receptas suklupusiems, padedantis atsitiesti.

Šiame numeryje rasite ir kun. Vladimiro Solovej Evangelijos pagal Morkų ištraukos analizę, kviečiančią ieškoti tikinčiųjų vienybės, o ne susiskaldymo.

Prie Mišių eigos (p. 183) rasite gegužinėms pamaldoms reikalingus tekstus ir noveną Šventajai Dvasiai, kurią kalbėsime devynias dienas iki Sekminių.

Būkime atviri Dvasios dvelksmui!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.