Redakcijos žodis. 2018 m. kovas. Nr. 3(97)

01
03 /
2018

Kovo mėnesį gavėnios kelionėje mus lydės viršelyje vaizduojamas Mozė. Mozė, kaip rašo menotyrininkė Jolanta Stupelytė, yra savo tautos vedlys, įstatymo perdavėjas, turėjęs ypatingą ryšį su Dievu ir įvykdęs Jo valią. Per gavėnią mes esame kviečiami atgailai, gailestingumo darbams ir širdies apvalymui dar sykį peržiūrint savo santykį su Dievu ir Jo įsakymais. Sesuo Renata Vanagaitė, komentuodama III gavėnios sekmadienio Evangeliją, rašo: „Vienas iš paprasčiausių būdų apvalyti savo širdį – atgailos dvasia sutikti tai, ką pateikia pats gyvenimas.“

Kunigas Vladimiras Solovej rubrikoje „Kaip skaityti ir medituoti Dievo žodį“ kviečia pasigilinti į tai, ką iš Evangelijos žinome apie Judą – Jėzaus mokinį, ko gero, turintį labiausiai neigiamą dosjė. Atidėkime į šalį išankstines nuomones ir pažvelkime į Judo širdies gelmes, kartu pasvarstydami, ar ir patys kartais nedalyvaujame Jėzaus išdavystėje.

Didžiosios savaitės liturgiją, Kryžiaus kelią su Dievo tarnu Mečislovu Reiniu, Velyknakčio ir Velykų dienos skaitinius rasite specialioje Didžiajai savaitei parengtoje knygelėje. Palaimintos kelionės Prisikėlimo link!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.