Redakcijos žodis. 2018 m. liepa. Nr. 7(101)

01
07 /
2018

Vidurvasarį įsibėgėja atostogų metas. Tačiau, kaip rašo XVI eilinio sekmadienio Evangelijos apmąstyme ses. Ona Vitkauskaitė, „nėra poilsio santykiui su Dievu. Atvirkščiai, yra didesnė tikimybė išvengti perdegimo, jei netrūksta bendrystės su Viešpačiu, nes Jis yra ne tik galingas Ganytojas, bet ir žalia poilsio pieva, ir girdantys, raminantys bei gaivinantys vandenys.“ (p. 277)

Tad ir mes nenuilsdami kviečiame atostogaujant skirti laiko Dievo žodžio skaitymui, pokalbiui su Dievu, rekolekcijoms, šeimų stovykloms… Visą mėnesį kasdien jus lydės šventojo Serafimo Saroviečio, ortodoksų senuolio, vadinto žemišku angelu ir dangišku žmogumi, išminties trupiniai. Liepos 26 dieną minėsime Švč. Mergelės Marijos tėvus – šv. Joakimą ir šv. Oną. Apie šv. Onos vaizdavimo tradiciją ir garbinimo kultą pasakoja nauja „Magnificat“ bendraautorė menotyrininkė dr. Lijana Birškytė-Klimienė. Taip pat kviečiame melstis noveną su šv. Ona (tekstas pateikiamas p. 208).

Šiame numeryje rasite ir nedidelę leidėjų dovaną – ištrauką iš naujos „Magnificat leidinių“ knygos apie šveicarų kunigą, mąstytoją, mistiką Maurice‘ą Zundelį. Šįkart dalysimės jo mintimis apie Dievo patyrimą ir ar verta įrodinėti Dievo buvimą.

Prasmingo liepos mėnesio!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.