Redakcijos žodis. 2018 m. sausis. Nr. 1(95)

01
01 /
2018

Prasidėjus naujiems Viešpaties metams sveikiname visus „Magnificat“ bičiulius ir tuos, kurie mūsų maldyno puslapius atsivers galbūt pirmąjį kartą.

Sausio mėnesį minime pasaulinę migrantų ir pabėgėlių dieną, tad „Magnificat“ viršelio paveiksle pasakojama pabėgėlių istorija kaip niekad aktuali. Kaip rašo menotyrininkė Agnė Rymkevičiūtė, analizuojanti Dž. Tiepolo kūrinį „Pabėgimas į Egiptą“, galbūt ne visada susimąstome, kokia nelengva turėjo būti ši kelionė Marijai ir Juozapui, kai teko bėgti nuo tikro pavojaus su ką tik gimusiu kūdikiu.Tačiau bėgimas į svetimą šalį, kaip ir išminčių apsilankymas bei nekaltųjų kūdikėlių išžudymas, yra Kalėdų įvykio dalis. O leistis į dvasinę kelionę su Šventąja Šeima menotyrininkei palydint tikrai bus įdomu ir naudinga.

Kristaus Krikšto iškilme pabaigsime Kalėdų laiką, tačiau liksime maldoje už laisvę išpažinti tikėjimą (intenciją ypatingai melstis už Azijos šalių krikščionis siūlo Šventasis Tėvas) ir už krikščionių vienybę (šių maldų aštuondienis trunka nuo sausio 18-osios iki apaštalo Pauliaus atsivertimo).

Taikos ir ramybės Jūsų namuose ir bendruomenėse!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.