Redakcijos žodis. 2019 m. balandis. Nr. 4(110)

01
04 /
2019

Besibaigiant gavėniai, kaip ir kasmet, į Jūsų namus atkeliauja dvigubas „Magnificat“ numeris. Šioje, storesnėje, knygelėje rasite gavėnios pabaigos skaitinius iki Verbų sekmadienio (balandžio 14 d.) ir skaitinius po Velykų (nuo balandžio 22 d.), taip pat įprastas rubrikas. Didžiąją savaitę (nuo Verbų sekmadienio iki Velykų) Jus lydės specialus leidinukas su Didžiosios savaitės liturgija, Kryžiaus kelio apmąstymais ir visais Velyknakčio bei Velykų skaitiniais.

Šį mėnesį kasdien skaitysime šventojo apaštalo Pauliaus žodžius iš vieno seniausių krikščioniškosios tradicijos himnų – Laiško filipiečiams. Diktuotas kalėjime, kankinystės akivaizdoje laiškas spinduliuoja Pauliaus džiaugsmu, jog yra Kristaus mokinys ir gali eiti Jo pasitikti. Apaštalas kviečia ir mus būti kupinus džiaugsmo, kuris yra pamatinė krikščioniškosios būties savybė.

Viršelyje publikuojamas garsiojo tapytojo Rembranto paveikslas „Šventojo Tomo netikėjimas“ liudys, anot popiežiaus Benedikto XVl, tris dalykus: padrąsins, jei būsime apimti netikrumo; parodys, kad kiekviena abejonė gali būti išsklaidyta, ir ragins eiti vienybės su Jėzumi keliu.

Palaiminto visiems Velykų laukimo ir džiaugsmingo Prisikėlimo!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.