Redakcijos žodis. 2019 m. spalis. Nr. 10(116)

01
10 /
2019

Spalio mėnesį popiežius Pranciškus paskelbė Ypatinguoju misijų mėnesiu, kurio tema – „Pakrikštyti ir siunčiami. Kristaus Bažnyčios misija pasaulyje.“ Kokia šios iniciatyvos esmė? Ką galime nuveikti, atsiliepdami į Šventojo Tėvo kvietimą? Atsakymų ieškokime Lietuvos nacionalinės misijų tarnybos direktoriaus kun. Alessandro Barelli SDB straipsnyje ir naujoje svetainėje misijos.katalikai.lt. Misijų tema šį mėnesį atsikartos ir daugelyje meditacijų, sekmadienio mąstymų bei kiekvienos dienos pradžiai parinktose mintyse iš Bažnyčios mokymo apie misijas lobyno.

Vienoje iš katechezių popiežius Pranciškus yra pasakęs, kad krikšto dieną drauge su tėvų parinktu vardu gauname ir kitą vardą – „Kristoforas“ („Kristaus nešėjas“). Ypatingąjį misijų mėnesį iš naujo atraskime, ką reiškia būti Kristaus džiaugsmo, Kristaus gailestingumo nešėju. Būkime Kristaus nešėjai!

Giedrius Tamaševičius

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.