Redakcijos žodis. 2020 m. gegužė. Nr. 5(123)

01
05 /
2020

Velykų laikas – tai laikas, kai keliaujame atgaivinti Jėzaus Prisikėlimo. Šios kelionės tikslas – Sekminės, Šventoji Dvasia. Sekminių mąstyme ses. Adelė Pilipavičiūtė ragina mus atpažinti Dvasios dvelkimą savo kasdienybėje ir leisti jai pašventinti mūsų neužmaskuotą, nepagražintą tikrovę. Dvasia išsilieja, kad mus (kad ir kokie tuo metu būtume) padrąsintų, sustiprintų, pripildytų savo dovanų, suteiktų jėgos ieškoti ir surasti Dievą bei jį skelbti tiems, kurie jo dar nepažįsta.

Šioje kelionėje padeda ir gegužinių maldų palydovė – Mergelė Marija. Šiame numeryje rasite ne tik jos Rožinio slėpinius ir gegužės mėnesį tradiciškai kalbamą Marijos litaniją, bet ir Mergelę Mariją ypač mylėjusio šv. popiežiaus Jono Pauliaus II, kurio 100-ąsias gimimo metines minime šį mėnesį, mintį – kasdien po maldos atodūsį, – skirtą Dievo Motinai ir visų žmonių ištikimai bičiulei.

Visus šiuos metus minime 10 metų bendrystės su mūsų skaitytojais Lietuvoje. Žvelgdami į nueitą kelią kartu su ses. Benedicte Rollin įsiklausome į žodžio Magnificat prasmes. Tikimės, kad atsakymai į klausimus, kodėl taip pavadintas maldynas, ką reiškia ir į ką kviečia šis žodis, sustiprins ir įkvėps kiekvieną iš Jūsų dar ištikimiau gyventi maldos gyvenimą.

Ses. Rima Malickaitė CC

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.