Redakcijos žodis. 2020 m. liepa. Nr. 7(125)

01
07 /
2020

Liepos mėnuo dažnam yra vienokių ar kitokių, trumpesnių ar ilgesnių atostogų, poilsio metas. Kun. Gediminas Jankūnas „Biblijos žodžio“ rubrikoje klausia: „Ar tai reiškia, kad galima atostogauti ir nuo tikėjimo mokinystės?“

Tikrai ne, nes nebūdami Jėzaus mokiniais, net ilgiausių, patogiausių atostogų metu nerasime atilsio ir ramybės.
Ilsėtis maldoje – nepaisant darbų, rūpesčių ir pasaulio teikiamų iššūkių – leidžia mūsų pasitikėjimas Dievu arba, kaip pasakytų Kūdikėlio Jėzaus Teresei antrinantis pal. Marija Eugenijus, mūsų mažumas, priklausomumas nuo Dievo – kaip vaiko nuo tėvo. „Būti mažam reiškia nepriskirti sau pačiam praktikuojamų dorybių, galvojant, kad kažką sugebi, tačiau atpažinti, kad gerasis Dievas įdeda šį dorybės lobį į savo mažojo vaikelio rankas,“ – sako pal. Marija Eugenijus, kurio mintimis iš naujos jo knygos atversime kiekvieną liepos dieną.

Šį mėnesį Popiežius ragina maldomis apkabinti šeimas ir šiai jo siūlomai ir visus pasaulio krikščionis vienam tikslui suburiančiai intencijai negalime nė vienas likti abejingas. Kreipkimės su meilės, pagarbos ir patarimo prašančia malda į Mergelę Mariją, Šeimų Karalienę, kurios šventę švęsime liepos antrąją, per visus Didžiuosius Žemaičių Kalvarijos atlaidus ir kurios maloningu užtarimu kliautis galime kasdieną.

Ses. Rima Malickaitė CC

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.