Redakcijos žodis. 2021 m. liepa. Nr. 7 (137)

01
07 /
2021

Mieli vasarojantys, besiilsintys ar triūsiantys „Magnificat“ skaitytojai, šįkart – apie kelias naujoves.
Pirmoji jų atskleidžia popiežiaus Pranciškaus jautrumą tiems, kam neretai pritrūksta dėmesio: „Bažnyčia negali ir nenori taikstytis su nekantrumo mentalitetu, tuo labiau abejingumu ar panieka senatvei. Turime žadinti dėkingumo, pripažinimo, svetingumo suvokimą, kad senas žmogus jaustųsi esąs gyva bendruomenės dalis. Norėčiau, kad Bažnyčia mestų iššūkį atmetimo kultūrai su didžiu džiaugsmu vėl apsikabinant jauniesiems su senaisiais!“ Tad nuo šiol ketvirtas liepos sekmadienis – Senelių ir senolių diena!

Liepos 29 d. pirmą kartą minėsime ne tik šv. Mortą, bet ir jos seserį Mariją, ir brolį Lozorių, šią svetingą šeimą, kurioje taip mėgo lankytis Jėzus. Prireikė daug metų biblistų tyrinėjimų, kad būtų patvirtinta, jog Marija iš Betanijos – ne Marija Magdalietė, ir jai, drauge su broliu ir seserimi, būtų skirtas liturginis minėjimas.

Mūsų maldynėlyje taip pat šis tas naujo. Šeimos metams įsibėgėjant skiltyje „Mėnesio šventasis“ siūlysime susipažinti su tais, kurių šventumo kelias buvo glaudžiai susijęs su šeimos gyvenimu.

Nuo liepos atnaujiname ir elektroninės prenumeratos programėlę, kad skaitytojams būtų patogesnė. Kviečiame skaityti ir kurti „Magnificat“ kartu – jei pastebėsite, kad veikia netinkamai ar yra taisytinų vietų, rašykite: digital@magnificat.lt.

Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės, užtariami, toliau keliaukime savo kelionę su Viešpačiu!

Ilona Valujevičienė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.