Redakcijos žodis. 2021 m. rugsėjis. Nr. 9 (139)

01
09 /
2021

Švč. Mergelės Marijos Gimimo iškilmė mums primena, kad nė vienas nesame savo gyvenimo priežastis. Gyvenimo pradžia yra nenusakoma dovana, kurią gauname iš kito. Dėkingumas tėvams už gyvenimo dovaną yra pamatinė nuostata, leidžianti mums iš tiesų priimti tėvus dėl to, kas jie yra: tie, kurie savo meile mus pakvietė į šį pasaulį ir suteikė mums vardą. Panašiai yra su tikėjimu. Viršelyje tapytojas Pjeras Poncė (Pierre Poncet) pavaizdavo momentą, kai šv. Ona vedasi dukrą Mariją Šventyklos link. Kaip ir Marija, tikėjimą gauname iš kitų – tėvų, senelių, draugų, katechetų… Ir tai paskatina mus, kaip Mariją, dėkingai šlovinti Viešpatį.

Mergelė Marija taip pat yra toji, kuri pilnutinai priėmė Dievo dovaną. Ji sutiko priimti gyvenimą visiškai kitokį, nei pati įsivaizdavo. Sakoma, kad geriausias virėjas yra ne tas, kuris paruošia ištaigingą patiekalą turėdamas rinktinius produktus, o tas, kuris sukuria ką nors gardaus iš šaldytuve rastų likučių. Priimkime gyvenimą kaip palaiminimą. Per tai mes susitinkame Kūrėją, o jo akivaizdoje viskas tampa gardu.

Šį rugsėjo mėnesį mūsų žvilgsniai ar žingsniai gręžiasi į Šiluvą, ta proga pas Jus atkeliauja specialus Šilinių atlaidams skirtas numeris, padėsiantis net ir negalintiems ten nuvykti dalyvauti širdimi, susitikti su Kūrėju.

Br. François Bourgois

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.