Redakcijos žodis. 2018 m. lapkritis. Nr. 11(105)

01
11 /
2018

Tamsiausio metų mėnesio pradžioje mūsų akys, mintys ir maldos kyla į Anapusybę, kur iškeliavo mūsų brangūs mirusieji ir kur Dievo artumu mėgaujasi visi šventieji bei palaimintieji. Apie tai bylos ir šio numerio viršelio paveikslas – Andriejaus Florentiečio „Šv. Petras prie rojaus vartų“. Menotyrininkė Agnė Rymkevičiūtė dėsto didžiulės freskos, kurios fragmentą matome viršelyje, sukūrimo istoriją, gilinasi į meninius simbolius, dailininko tapybos manierą, ir tuo pačiu atskleidžia norimą perteikti žinią – visi trokštame dangaus ir kiekvienam iš mūsų parengtas Išganymo planas, tik nuo mūsų priklauso, kaip atsiliepsime į Dievo meilę ir Jo kvietimą.

Kiekvieną lapkričio dieną kviečiame pradėti su mėnesio šventosios Švč. Trejybės Elzbietos mintimis. Elzbieta paskelbta šventąja vos prieš porą metų, 2016-ųjų spalį. Jai priklauso ir ši ištara, taip tinkanti mąstant apie dangų: „Man rodos, atradau savo dangų žemėje, nes dangus yra Dievas ir Dievas gyvena mano širdyje.“

Linkime kiekvienam iš mūsų tai atrasti.

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.