Išskirtinis pasiūlymas

09
08 /
2018

EDITA ŠTEIN.
MALDOS MOTERIS
Edita Štein paskelbta šventąja 1998 m., ji yra Europos globėja ir viena svarbiausių mūsų laiko šventųjų.

Pirmoje šios knygos dalyje Editos Štein gyvenimas pristatomas gerai žinomais apibūdinimais: žydė, filosofė, karmelitė, Aušvico auka. Pamatysime, kad visos jos mintys ir veiksmai buvo nukreiti į tiesos ieškojimą ir Dievo valios priėmimą, net jei tai vedė į visišką savęs paaukojimą. Antroje knygos dalyje, remiantis Editos raštais, atskleidžiama jos meilė Jėzui ir Mergelei Marijai, Senojo Testamento veikėjams ir šventiesiems, taip pat pateikiamos jos įžvalgos apie Šventąjį Raštą ir Eucharistiją, turtingą Bažnyčios dvasinį paveldą ir tykų Dievo buvimą mūsų širdyje.

ŠVČ. TREJYBĖS ELZBIETA
DVASINIAI RAŠTAI
Laiškai, rekolekcijų užrašai ir neskelbti raštai

Šios šventosios gyvenimo centras – Švenčiausiosios Trejybės, gyvenančios sieloje, slėpinys. Stengdamasi išlaikyti „tikėjimo budrumą“, ji gyveno nepertraukiamoje bendrystėje su gyvuoju Dievu. Tokia bendrystė pasiekiama ne tik vienuoliams karmelitams, – Elzbieta ieškoti Dievo širdies gelmėse išmoko dar gyvendama pasaulyje. Tam labai svarbi tyla, ne vien išorinė, kuri negyvenantiems vienuoliško gyvenimo retai pasiekiama, bet vidinė – tai buvimas su Dievu, vidinė vienybė su Juo.

Užsakyti

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.