Susipažinkime – „Magnificat vaikams“

15
01 /
2021

Brangūs „Magnificat“ skaitytojai!

Ar, kasdien atsiversdami maldynėlį, nepasvajojate to daryti kartu su savo atžalomis, vaikais ir vaikaičiais? Jei taip – su džiaugsmu pristatome leidinį jauniesiems skaitytojams „Magnificat vaikams“. Jis tikrai gali tapti jūsų ištikimu draugu, jaukiai įsitaisyti rankinėje einant į šv. Mišias ar netgi poilsiaujant!

„Magnificat vaikams“ – tai 7–12 metų vaikams skirtas leidinys, ugdantis vaikų jautrumą Dievo žodžiui, Katalikų Bažnyčios tradicijai, liturginių metų šventėms, istorijai, menui. Knygelės misija – vaikus lydėti per liturginius metus, padėti rengtis šv. Kalėdų ir šv. Velykų šventėms, Pirmajai Komunijai ir palaikyti tikėjimo gyvastingumą ne tik teoriškai, bet pritaikyti tai kasdieniame gyvenime. Mūsų tikslas – pagilinti vaikų tikėjimo žinias ir brandinti jų dvasinį gyvenimą, drąsinti dalyvauti šv. Mišiose, Bažnyčios gyvenime, prisijungiant savanoriška veikla prie įvairių akcijų, ligonių lankymo, piligrimysčių ir pan. Knygelė atvira dialogui su skaitytojais, dalinamės vaikų parašytais laiškais, piešiniais, nuomonėmis ir komentarais.

Viena svarbiausių ir analogų Lietuvoje neturinti „Magnificat vaikams“ dalis – šv. Mišių knygelė, padedanti vaikams dalyvauti šv. Mišiose ir jas geriau suprasti. Tai lyg priminimas, kad mūsų, kaip krikščionių, centrinė savaitės dalis yra sekmadienio šventimas. Prie kiekvienos sekmadienio Evangelijos katechetai paruošia Evangelijų apmąstymus, užduotis ir vaikams priimtinu būdu paaiškina Dievo Žodį.

Naujas „Magnificat vaikams“ sausio–vasario mėn. numeris artimiau supažindins vaikus su milžiniška šeima, kuri vadinama Bažnyčia. Papasakosime, kuo bažnyčia skiriasi nuo Bažnyčios, o pravėrę Vatikano duris sužinosite, kaip renkamas popiežius, kas yra kardinolas bei daug kitų įdomybių! Minint popiežiaus Pranciškaus enciklikos „Laudato si“ metus, kun. dr. G. Jankūnas supažindins vaikus su jos turiniu, o biologė V. Olšauskytė-Skorupskienė paruoš užduotis, skatinančias saugoti ir globoti gamtą. Patys mažiausieji skaitytojai Dievo Žodį ragaus skaitydami komiksus su istorijomis iš Šv. Rašto, šventųjų gyvenimo, spręsdami užduotėles, darydami rankdarbius ir žaisdami žaidimus drauge su visa šeima!

Patogiausia – „Magnificat vaikams“ prenumeruoti. Prenumeratos kainos:

Noriu pabandyti Vieniems metams Kitose šalyse
(3 numeriai) (6 numeriai) (6 numeriai)
7 Eur 14 Eur 25 Eur

Sekite mus:
www.magnificat.lt/vaikams/ ir
feisbuko paskyroje @magnificatvaikams.

Leidinį taip pat galima įsigyti krikščioniškuose knygynuose ir parapijose arba
„Magnificat“ biure M. K. Paco g. 4, Vilnius.

Jei katechetai, klebonai ar ugdytojai norėtų užsakyti didesnį kiekį, reikėtų kreiptis
tel.: 8 679 89 044

arba el. p.: info@magnificat.lt

Parengė Alina Leščinskienė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.