Redakcijos žodis. 2017 m. gruodis. Nr. 12(94)

01
12 /
2017

Pirmojo advento sekmadienio pamoksle kun. Ramūnas Norkus mums primena: „Adventas – tai laikas, skatinantis iš naujo įvertinti kasdienius žingsnius. Liturgija ragina neleisti laiko veltui, kviečia prisiminti ir įvardyti gyvenimo prasmę, patikrinti jo kryptį. Kur einame? Kokia kryptimi juda mūsų dvasinis gyvenimas?

Jėzaus paraginimu „budėkite“ mes visi savo kasdienius sprendimus ir pasirinkimus esame kviečiami peržvelgti Kristaus mokymo šviesoje.“

Gruodį apmąstysime ir Švč. Mergelės Marijos slėpinius – jos Nekaltąjį Prasidėjimą, taip pat pasirodymą Meksikoje, Gvadalupėje, indėnui Jonui Didakui. Dievo Motina, šeimų ir tautų evangelizacijos žvaigždė, užtaria mus kasdieniuose mūsų reikaluose, kai tik meldžiame jos pagalbos. Metus užbaigsime Šventosios Šeimos švente, kai drauge su popiežiumi Pranciškumi melsime, kad Šventoji Nazareto Šeima padarytų mūsų šeimas „bendrystės vietomis ir aukštutiniais maldos kambariais, tikromis Evangelijos mokyklomis ir mažomis namų Bažnyčiomis“.

Palaiminto advento ir šv. Kalėdų laiko!

Indrė Klimkaitė 

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.