Po vasaros atostogų su džiaugsmu grįžtame į mokyklas ir savo parapijų bažnyčias, kad ir vėl susitiktume su seniai matytais ir išsiilgtais draugais, ir kartu su jais bei Dievu tęstume savo gyvenimo kelionę.

Spalio mėnesį kviesime jungtis prie pasaulinių vaikų maldos iniciatyvų, prašant taikos Žemėje – melstis rožinį bei adoruoti Švč. Sakramentą kartu su viso pasaulio vaikais.

Šio numerio temoje susipažinsime su Šv. Rožinio malda. Kuo ši malda ypatinga? Ar vaikai gali melstis Rožinį? Kokie yra Rožinio slėpiniai ir kaip juos atsiminti? Atsivertę žurnaliuką, rasite atsakymus į šiuos klausimus.

Vaikų malda yra ypač galinga. Tikėkite ir nepaliaukite melstis! Palaimintų mokslo metų!

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.