Iš šventinio laiko mūsų širdyse liko tikrumas kad Dievas atėjo į mūsų gyvenimus, – juk atsiuntė savo Sūnų Jėzų.

Su naujomis rubrikomis „Mūsų bendri namai“ ir „Veikime!“ kviečiame pažinti neaprėpiamą Dievo kūriniją, kuriai ypatingą dėmesį skyrė ir popiežius Pranciškus, parašęs encikliką „Laudato si“.

Vienuolių benediktinų įsikūrimo Lietuvoje ir gyvenimo ypatumus apžvelgs dr. Liudas Jovaiša rubrikoje „Vienuolijos Lietuvoje“.

Šio numerio tema „Bažnyčia“ artimiau supažindins su milžiniška šeima. Papasakosime, kuo bažnyčia skiriasi nuo Bažnyčios, o pravėrę Vatikano duris sužinosite, kaip renkamas popiežius, kas yra kardinolas bei daug kitų įdomybių!

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.