Vasaros žurnaliukas ir toliau kviečia gilintis į Jėzaus mokinių gyvenimus ir pažinti apaštalus dailės kūriniuose.
Rasite ir naują istoriją apie angelus – šį kartą sužinosite įdomių dalykų apie svarbų kiekvieno mūsų palydovą – angelą sargą.
Žurnaliuko temoje skaitykite apie šventoves, kurias palietė gaisrai. Tai – trys ypatingos bažnyčios ir vienuolynas: Labanoro medinė bažnyčia, Tytuvėnų vienuolyno ansamblis ir Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Nelaimės ir netektys, ištikus gaisrui, ne tik labai nuliūdina, bet ir atveria įvairių galimybių kūrybai.
Tikriausiai nekantriai laukiate romano „Naujieji ūkininkai“ tęsinio? Kaip Milui sekasi naujojoje mokykloje, ar jam ten patinka? Kodėl ši mokykla taip skiriasi nuo senosios?
Šiame numeryje rasi keletą smagių užduotėlių iš knygelės „Mato nuotykiai kariuomenėje“ – ją išleido Lietuvos krašto apsaugos ministerija.

Smagios ir palaimintos vasaros!

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.