„Magnificat vaikams“ – tai knygelė ne tik vaikams, bet šeimai su vaikais.

Magnificat vaikams pavasarinis numeris kviečia vaikus, praėjus pro Pelenų dienos vartus, išsiruošti į ilgą keturiasdešimties dienų kelią Velykų link.

Kad ši kelionė neužtruktų, sesuo Ona Vitkauskaitė siūlo vaikams pasigaminti gavėnios arkliuką, pamokantį susivaldyti. Ypač nuo to, kas griauna santykius su artimu ir su Dievu.

Gailėdamiesi savo blogų poelgių ar kad nepadarėme gėrio, pamąstykime su vaikais kartu apie sūnaus palaidūno istoriją.

Prisikėlimas – pati svarbiausia šventė krikščionims. Geriau suprasti Prisikėlimo didingumą padės Velykų laikui skirta knygelė.

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.