Šis vasaros numeris yra paskutinis.
Taigi, kartu keliavome beveik 11 metų ir tai buvo puiki kelionė.

Viliamės, kad iš šios veiklos išsirutulios idėjų naujiems ir smagiems
susitikimams. Nuoširdžiai dėkojame, kad skaitėte ir palaikėte.
Brangūs vaikai, nesiliaukite keliavę tikėjimo pažinimo keliu, ieškokite Dievo ir patirkite Jo meilę bei artumą. Linkime būti smalsiems bei linksmiems, mylėti gyvenimą ir užaugti gerais žmonėmis.

Jeigu norėtumėte įsigyti anksčiau leistų žurnaliukų rinkinius, juos rasite www.magnificat.lt/vaikams arba susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu:    8-679 89044; info@magnificat.lt.

____________________________________________________________________

O paskutiniame numeryje galite rasti daug įdomybių!  Su „Magnificat vaikams“ šįkart galite nukeliauti labai toli – net į Kiniją! Šioje šalyje prieš 90 metų pirmą kartą išsilaipino lietuvių misionierius Antanas Perkumas. Misijose Kinijoje jis praleido 20 metų. Čia įkūrė keletą mokyklų, mokė vaikus ir su jais žaidė, o karo metu gelbėjo jų gyvybes.

Šiemet minime 150 metų nuo šv. Teresėlės gimimo. Temos skiltyje skaitykite ir sužinosite daug įdomių dalykų apie mažąją Teresėlę! O galbūt vieną dieną leisitės į kelionę ir aplankysite jos gimtąsias vietas Prancūzijoje.

Na, o pabaigoje kviečiame susipažinti su pelkėmis. Kadaise teko laimė bristi per Čepkelių raistą (sykiu su vaikais!). Tai ypatinga vieta. Apie raistus mums papasakojo mokslininkė Onutė Grigaitė.

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydi vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), yra puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padeda rengtis Pirmajai Komunijai ir veda iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprina tikėjimą ir augina dvasinį gyvenimą, lydi maldos keliu, drąsina dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdo krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.