Kokia Dievo valia ir ko Jis trokšta mums – konkrečiai, kiekvieną dieną? Kokiu keliu man eiti, kad būčiau laimingas (-a)? Tai viso gyvenimo klausimai, kurie nuolat iškyla didelių ar mažesnių, kasdienių pasirinkimų kryžkelėje.

Šiame „Magnificat vaikams“ numeryje kviečiame pasisemti įkvėpimo iš šventojo Ignaco Lojolos, kuriam tokie klausimai buvo pamatiniai. Tėvas Antanas Saulaitis SJ papasakos apie jėzuitus ir misionierius – kas svarbu misijose ir kas ypač rūpi jėzuitams.

Šiemet pradedame dvi naujas rubrikas. Rubrikoje „Pažink, suprask, pamatyk: 12 mokinių“ prof. Irena Vaišvilaitė supažindins su dvylika Jėzaus apaštalų ir jų vaizdavimu mene. Kodėl jie svarbūs ir kaip menininkai juos vaizduoja mene? Antrojoje rubrikoje susipažinsite su nuostabiomis nežemiškomis būtybėmis – angelais.

Palaimintų Jums naujų 2022-ųjų metų! Telydi Dievo malonė ir ramybė. Būkite laimingi!

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.