Gegužės mėnesį bažnyčias papuoš ne tik gėlių žiedai, spalvotos juostos, besileidžiančios nuo skliautų žemyn, bet ir vaikai, pirmą sykį priimsiantys Komuniją. Tai visus metus laukta graži šventė – vaikai, jų tėvai ir seneliai ir visa bendruomenė švęs draugystę su Jėzumi.

Šio numerio temoje kalbėsime apie vitražus – spalvotus mūsų bažnyčių langus.  Žurnaliuke pamatysite nuostabius Šartro, Paryžiaus Dievo Motinos katedros, cistersų vienuolyno ir Kauno Dievo Kūno bažnyčios vitražus. O kokie langai jūsų bažnyčioje?

Žydėkite ir jūs, kaip pavasario žiedai. Palaimintų dienų!

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.