Naujasis „Magnificat vaikams“ kviečia lapkritį pradėti ramybe ir susikaupimu. Pirmąją mėnesio dieną minėdami Visus šventuosius, o antrąją – Vėlines, aplankykite artimųjų kapus, uždekite žvakeles ir – labai svarbu – sukalbėkite maldelę už mirusius. Jeigu smalsu kiek iš viso Danguje yra šventųjų – būtinai atsiverskite naująjį žurnalo numerį!

Na, o laukdami Jėzaus gimtadienio, nepamirškite, kad svarbiausia – ne supakuotos dovanos ar papuošti namai. Paruoškite širdis priimti Dievą tapusį žmogumi, nes visa, ką Jis padarė, padarė dėl mūsų.

Džiaugsmingų šventų Kalėdų!

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.