Kaip ir kasmet, rugsėjo 1-ąją įdegę ir pailsėję, vaikai sugrįžta į savo mokyklas ir parapijas. Vėl rūpestėliai, iššūkiai, užduotys… Bet jeigu visa tai darysite su MEILE ir pasitikėdami Dievu – net sunkiausios kliūtys bus lengvai įveikiamos!

Šio numerio temoje siūlysime naujus mokslo metus pradėti pasiryžus kasdien vis labiau mylėti, laikytis duoto žodžio, klausyti tėvelių, su šypsena padėti draugui ir galbūt netgi tapti angelu sargu.

Reportažo skiltyje šv. Mišių patarnautojas Edvinas atskleis savo tarnystės paslaptis ir pasidalins smagiomis patirties akimirkomis!

Nuoširdžia malda ir atvira širdimi pasitikime spalvotą rudenį!

 

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.