Įsibėgėjus rudeniui, dienos vis trumpėja, o vakarai eina vis tamsyn. Tačiau ilgi ir tamsūs vakarai tarsi kviečia šeimą susiburti ir daugiau laiko praleisti kartu.

Šiame numeryje kviečiame gilintis į svarbią temą – Dievo sandoras su žmonėmis. Senajame Testamente dažnai girdime žodį sandora. Ką jis reiškia? Kokias sandoras Dievas sudarė su žmonėmis? Advento laikotarpiu liturgijoje vis dažniau prabylama apie ateisiantį Išganytoją, apie Dievo žmonijai nuo amžių duotą pažadų išsipildymą. Kaip šv. Kalėdos yra susijusios su sandoromis?

Ilgais vakarais džiaukitės vieni kitais, pasipuoškite namus, skaitykite kartu ir melskitės, giedokite ir dainuokite. Neužmirškime vargstančių ir nuskriaustųjų. Būtinai pasigaminkite meduolinę prakartėlę. Ir ne vieną! Atėjus Kalėdoms, ji papuoš namus, o kitos gali tapti nuostabia dovana.

Gražių ir viltingų Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių, šviesaus advento ir džiaugsmingų šv. Kalėdų! Te Kristaus šviesa karaliauja Jūsų sielose!

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.