Štai ir sulaukėme vidurvasario. Kiekvienas metų laikas turi nepakartojamą kvapą. Vasarą pakvimpa žiedais, ypatingai po lietaus alsuojančia žeme, pieva, mišku, medumi ir vašku.

Vasaros „Magnificat vaikams“ kviečia atrasti laiko ir kartu su vaikais pasigaminti vašku kvepiantį rankdarbį bei gardžių šv. Juozapo sumuštinių. Taip pat – leistis į iškylas ir prisirinkti Dievo mums dovanojamų vaistingųjų augalų.

Šio numerio temoje kalbėsime apie Mergelės Marijos sužadėtinį šv. Juozapą. Kviečiame atrasti ir dar giliau susipažinti su šiuo šventuoju.

Džiugaus ir palaimingo vasarojimo!

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.