Su gelstančiais lapais atšlepsėjęs ruduo vėl primena Visų Šventųjų ir Vėlinių šventes. Skaitydami naująjį „Magnificat vaikams“ numerį, atkreipkite dėmesį, kad šios šventės skiriasi ir mini skirtingus dalykus.

Jaukus ir šiltas dailininkės Laimos Matuzonytės pieštas žurnalo viršelis primena, kad ne už kalnų smagi ir laukiama šventė – Kalėdos! Kviečiame kantriai išgyventi laukimo laiką ir kiekvieną savaitę padaryti po gerą darbelį. Kurkite savo namuose jaukius vakarus, kepkite sausainius, melskitės… Perskaitę rubriką apie kalėdines giesmes, galbūt atrasite mėgstamą giesmę ir giedosite savo šeimoje?

Verskite žurnalo puslapius ir semkite ateinančių švenčių džiaugsmą!

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.