Gera susiburti namuose ir bendrauti. Šiame numeryje sužinosite, iš kur atsirado blogų angelų ir pamatysite, kaip jie vaizduojami. Pasakosime apie Jėzaus apaštalus ir mokysimės juos atpažinti meno kūriniuose. Sužinosime, kas yra šventųjų bendravimas, kartu prisiminsime ir mūsų brangius iškeliavusius mirusiuosius.

Artėjant šv. Kalėdų šventei, svarbu jai pasiruošti –  per adventą
kviečiame keliauti kartu su Jėzaus mama Marija, patriarchais, karaliumi Dovydu ir Jonu Krikštytoju. Apmąstydami šių žmonių gyvenimus, paruoškime širdis vaikelio Jėzaus gimimui.

Ar kada nors teko matyti kalnakasių prakartėlę? Kuo jos ypatingos ir kodėl taip vadinamos?

Vilties kupinų Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių, šviesaus advento ir linksmų šv. Kalėdų!

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.