„Magnificat vaikams“ – tai knygelė ne tik vaikams, bet šeimai su vaikais.

Nurimus šventėms „Magnificat vaikams“ kviečia Naujus metus pradėti daugiau susipažįstant su istorija. Popiežius Pranciškus mus pakvietė semtis stiprybės iš praeities, tad kartu su vaikais, skaitydami apie didžiuosius Šventojo Rašto vyrus ir moteris, kurie pasitikėjo Dievu ir rodė kelią savo tautai, palyginkime juos su Lietuvos didvyriais.

Naujas komiksas, parengtas t. Antano Saulaičio SJ ir dailininkės I. Selenytės, atvers jėzuitų ordino istorijos puslapius Lietuvoje.

Sužinosite, kaip Lietuvoje Vytauto Didžiojo laikais berniukai tapdavo riteriais.

O maldoje ir šv. Mišiose išgyventi susitikimą su Dievu dabar.

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.