Gavėnios metu ruošiamės Velykoms. Pasninkas, malda, atgaila, dalinimasis su artimu padeda mūsų sieloms pražysti. Kas yra atgailos sakramentas ir kodėl išpažintis yra šventė? Dalyvaukite išskirtinėse Velyknakčio Mišiose ir džiaukitės po tylos gaudžiant varpams, skelbiantiems džiugią žinią – Kristus prisikėlė! Prisikėlimas kviečia mus į Šviesos kelią. Apie tai skaitykite šiame numeryje.

Pavasario žurnaliuke rasite pasakojimą apie Amazonijos misionierių, kun. Kazimierą Bėkštą. Jis su didžiuliu susidomėjimu ir meile pasinėrė į vietinių Amazonijos čiabuvių gyvenimą. Tapo savu tarp svetimų: išmoko jų kalbas, pažino tradicijas, parengė pirmuosius elementorius, kad jo pamilti indėnai išmoktų rašyti ir skaityti gimtąja kalba. Kalbėsime ir apie tai, kaip gera bei gražu, kad visi esame skirtingi.

Meilė ir pagarba padeda kurti bendrystę. Mylėkime vieni kitus ir su džiaugsmu švęskime Velykas.

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.