Gegužę katalikų bendruomenė švenčia gražią Pirmosios Komunijos šventę! Kaip jai pasiruošti, ką iš tiesų reiškia ši šventė, skaitykite pagrindinėje naujo numerio temoje. O kaip jautėsi, kai į savo širdelę priėmė Jėzų, jums papasakos aktorė Dalia.

Reportažas apie liuteronus ir Gerojo Ganytojo katechezę, kiekvieno sekmadienio evangelijos su užduotimis, nauji Eželio nuotykiai, komiksai, juokeliai, dėlionė – visa tai pavasariniame „Magnificat vaikams“ numeryje.

Ir nepamirškite – konkursas „Mano šventasis“ tęsiasi! Laukiame jūsų darbelių bei linkime gyventi džiaugsmingai ir su meile!

 

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.