Jūsų ištikimas draugas tikėjimo kelyje „Magnificat vaikams“ 2020 metus pradeda nauja pažintimi. Kas yra ateitininkai, ką jie veikia ir kokį jubiliejų šiais metais švenčia, sužinosite pavartę žurnalo puslapius!

Naujos rubrikos „Pažink!”, „Išgirsk!“ ir „Pažvelk įdėmiau!“ pristatys Romos katalikų istoriją, muziką ir meną. Vaikai pasidalins patirtimi, ką reiškia priklausyti katalikų bendruomenei, kokiomis tarnystėmis ir darbais jie liudija savo tikėjimą. Užduotys, sukurtos šioms rubrikoms padės gilintis į tikėjimo slėpinius ir meno paslaptis.

Šv. Mišių knygelė telydi jus kiekvieną sekmadienį į bažnytėlę, o maldelės, užduotys, komiksai, juokeliai ir visiškai rimti dalykai te suteikia tikro krikščioniško džiugesio ir pilnatvės!

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.