Kokia laimė, kad praėję gavėnios kelią, pagaliau sulaukiame Velykų! Tam, kad geriau suprastumėte Velykų paslaptį, „Magnificat vaikams“ kviečia vaikus ir tėvelius perskaityti ir giliau apmąstyti temą „Velyknaktis“.

Versdami žurnalo puslapius, stabtelkite ties kalendoriumi, nes nuo šiol kiekvieną mėnesį skelbsime popiežiaus intencijas, prie kurių maldomis kviesime prisijungti ir vaikus!

Rubrikos „Mūsų bendri namai“ bei „Veikime!” parašytos pagal pop. Pranciškaus encikliką „Laudato Si“ papasakos apie žmogaus ir gamtos draugystę, miško įdomybes. O jei nuspręsi padaryti gerą darbą gamtai – pasodinti medelį – būtinai nufotografuok ir atsiųsk mums!

 

 

MAGNIFICAT VAIKAMS – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
MAGNIFICAT VAIKAMS stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename MAGNIFICAT VAIKAMS numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.