Po vasaros atostogų rudeninis Magnificat vaikams numeris kviečia vaikus rimtam pasiryžimui – Naujus mokslo metus praleisti Dievo akivaizdoje.

Sugrįžimas po vasaros į mokyklą, į bažnyčią, į veiklas kiekvienais metais mūsų vaikams yra naujas, jaudinantis, kartais įtemptas laikas. Todėl „Magnificat vaikams“ siūlo šįkart labai asmenišką temą: padaryti gerus pasiryžimus visiems metams.

Apyrankė vaikui ant rankos – tai ne vien maloni dovanėlė, prikabinta prie „Magnificat vaikams“ knygelės – tai priminimas pasiryžimų, kuriuos vaikai gali padaryti, kad šiais metais siektų būti ištikimais savo pasirinkimams, mokytis paklusnumo, patarnauti su šypsena, o visam tam atlikti jiems reikės daug drąsos ir, žinoma, mūsų, suaugusiųjų, palaikymo ir besąlygiškos meilės.

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.