Magnificat vaikams

Visi mėgstam vasarą. Ir tikrai nemažiau nei vaikai, tik vienas didelis skirtumas, kad vaikų vasaros atostogos daug ilgesnės nei mūsų, suaugusiųjų, ir šis skirtumas kartais gali būti nemažas visų tėvų galvos skausmas, tiesa? Žinot, koks vaistas sumažina šį skausmą? Ogi vaikų vasaros stovyklos! Todėl norime padrąsinti vaikus rinktis smagias krikščioniškas stovyklas, kuriose jie atras nuostabią Dievo kūriniją ir draugišką santykį su kitais tikinčiais vaikais.

Vasara – tai ir laikas, kai vaikai gali nieko neveikti, todėl turi laiko giliau pasvajoti arba pamąstyti, pavyzdžiui, kas gi yra kunigystės pašaukimas ir kaip tampama kunigais arba net vyskupais.

Kviečiame vaikus ir jų tėvelius į rimtus, vasara kvepiančius apmąstymus po sena vyšnia!

 

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kieviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.