Šis numeris visas apie vasarą ir vasarai.

Liepos-rugpjūčio numeryje vaikai galės pasvarstyti, kas yra atostogos, ir, pavyzdžiui, atlikdami užduotėles, patys nuspręsti, ar žiūrėti televizorių ir žaisti su telefonu yra poilsis. Pamąstyti, ar meilė atostogauja ir ar Dievas turi atostogas.

Kadangi vasarą daug keliaujama, tai knygelė siūlo sužinoti, kas yra piligrimystė ir kuo ji skiriasi nuo paprastų kelionių. Vilniaus šv.Juozapo mokyklos vaikai, pasiruošę tikrų piligrimų planą, keliavo būsimo palaimintojo Teofiliaus keliu ir apie šią kelionę pasidalino.

Besibaigiant vasarai, švenčiame Žolinių šventę, ta proga visai šeimai tikrai turėtų patikti smagus stalo žaidimas apie Mergelę Mariją. Na, ir žinoma, vasaros numeryje vaikai atras ypatingai daug smagių užduotėlių, kurios padės prisiminti tikėjimo žinias, lavinti loginį mąstymą ir smagiai praleisti laiką.

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kieviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.