Magnificat vaikams

Naujasis „Magnificat vaikams“ pirmiausia apkabina pačius nuostabiausius tėvelius ir mamytes ir linki, kad pirmieji gegužės ir birželio sekmadieniai šeimose išsprogtų jaukiomis šventėmis. Ir, žinoma, pasiūlo, kaip jas įdomiai atšvęsti.

Pirmoji Komunija – pagrindinė šio numerio tema. Kaip jautriai išgyvename pirmąjį intymų vaiko susitikimą su Dievu, kaip virpa vaiko širdelė tą gražią baltą dieną ir kokia tai šventė visai Bažnyčios bendruomenei?! O kad ši šventė nesibaigtų, pateikiame pasiūlymų, kaip vaikui gyventi toliau, kaip išlaikyti ir brandinti savo tikėjimą.

„Bažnyčios istorijos“ rubrika papasakos, kaip Pirmąją Komuniją priimdavo mūsų tremtinių vaikai Sibire, kaip iš marlės ar užuolaidų pasiūtais drabužėliais šią šventę švęsdavo naktį, paslapčia.

 

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kieviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.