Vėstantis oras ir gelstantys medžių lapai vėl kviečia vaikus sugrįžti į savo mokyklas ir bažnyčių bendruomenes. Tad neatsitiktinai šio numerio tema – „Bendruomenė“ – kviečia susipažinti su Klaipėdos, Paberžės ir Vilniaus bendruomenėmis bei sužinoti, kuo vaikai gyvena ir kaip draugauja su Dievu!

Reportažo skiltis pakvies į nepaprasto grožio Orvalio vienuolyną Belgijoje, rubrika „OHO!” papaskos apie muziką, o Ž. Ž. Meinje paveikslas „Valtyje miegantis Kristus“ atskleis religinio meno paslaptis.

Neliūdėkite, jei rudeninis lietus neleis išbėgti į lauką! Rudens malda, valgio palaiminimo maldelė, komiksai, užduotėlės, kryžiažodžiai, juokeliai, žaidimai – visa tai telydi jus kasdieniuose rūpestėliuose.

Laimingų naujų mokslo metų Viešpaties šviesoje!

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.