2018 m. sausio–vasario „Magnificat vaikams“ numeryje daug smagių naujienų. Vaikai atras naują komiksų puslapį, pasakojantį apie dykumos tėvų gyvenimą ir išmintį. Suprasdami, kiek daug prie šiais metais švenčiamo Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio prisidėjo Bažnyčios žmonės, visus metus pasakosime apie juos. Šį kartą istorija apie Nepriklausomybės akto signatarą vyskupą Justiną Staugaitį.

Pagrindinės sausio–vasario numerio temos – Evangelija ir keturi evangelistai. Vaikai susipažins su Gerąja Naujiena, jos parašymo istorija ir autoriais. Antroji žurnalo dalis pakvies vaikus į vasario viduryje prasidėsiančią gavėnios kelionę. Kas yra gavėnia, vaikai sužinos žaisdami gavėnios žaidimą, o giliau patirti gavėnią padės kalendorius su užduotimis.

„MAGNIFICAT VAIKAMS“ – žurnalas, skirtas 7–12 metų vaikams. Jis lydės vaikus liturginių metų ritmu (6 numeriai per metus), bus puikus vadovas Šv. Mišiose ir tikėjimo kelyje, padės rengtis Pirmajai Komunijai ir ves iki Sutvirtinimo Sakramento.
„MAGNIFICAT VAIKAMS“ stiprins tikėjimą ir augins dvasinį gyvenimą, lydės maldos keliu, drąsins dalyvauti šv. Mišiose ir Bažnyčios gyvenime bei ugdys krikščioniškas vertybes.

Kiekviename „MAGNIFICAT VAIKAMS“ numeryje rasite:
* sekmadienių šv. Mišių skaitinius su paaiškinimais, užduotėlėmis ir iliustracijomis;
* patrauklias skiltis, skirtas maldai, kad kiekvieną dieną vaikas gyventų Dievo Akivaizdoje;
* pagalbą gilinantis į pagrindinius gyvenimo ir tikėjimo klausimus;
* naujus ir įdomius susitikimus bei interviu.