Knygos „Natanas ir jo vaikai“ įkvėptos Tolerancijos dirbtuvės

16
11 /
2020

 

„Atrask žydų kultūrą: tradicijos, gyvensenos ir simboliai“, tai – jau antrus metus iš eilės Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus edukatorės-gidės Jurgos Jackevičiūtės organizuojamas konkursas. Juo mokiniai buvo kviečiami pažinti žydų istorinę praeitį, tradicijas bei kultūrą. O taip pat paminėti ir Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus. Šįkart konkurse dalyvavo net 119 meninės kūrybos darbų!

Lapkričio 17 d. (antradienį) minint tarptautinę Tolerancijos dieną vyks konkurso „Atrask žydų kultūrą: tradicijos, gyvensenos ir simboliai“ laureatų apdovanojimo šventė. Konkurso baigiamojo renginio metu dalyviai bus ne tik apdovanoti diplomais bei atminimo dovanomis, bet ir turės galimybę dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Jas pagal romaną „Natanas ir jo vaikai“ (išleido „Magnificat leidiniai“) ves edukatorius, teatro ir saviraiškos užsiėmimų kūrėjas Andrius Ūdra.

 

Tolerancijos dirbtuvės pagal Mirriam Pressler knygą „Natanas ir jo vaikai“:

 

Interviu apie šią vaizdo pamoką, toleranciją bei garsų vokiečių romaną su šių dirbtuvių kūrėju skaitykite: https://www.lrytas.lt/tevams/vaikai/2020/10/30/news/vaizdo-pamokoje-apie-tolerancija-ir-garsu-vokieciu-romana-mokinius-reikia-sudominti–16914074/

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.