ADVENTO KALENDORIUS

Išparduota

Kelionė per adventą

Pasiruošk šv. Kalėdoms su visa šeima!

Nuotaikinga, išlankstoma knygelė vaikams nuo 4 m. Joje skaitytojai ras stalo žaidimą visai šeimai, užduočių kalendorių ir Kalėdų istoriją.

Žaidimo ir istorijos autorius – brolis pranciškonas Juozapas Marija OFM. Jis paprastai, aiškiai ir šiuolaikiškai papasakoja Kristaus gimimo istoriją. Ją galima patirti ir praktiškai – su visa šeima žaidžiant stalo žaidimą, kurio pagrindinis tikslas – kartu su Eželiu, Juozapu ir Marija, asiliuku ir kitais draugais įveikti kliūtis ir kuo greičiau pasiekti Betliejų.

O užduočių kalendorius kasdien siūlys vaikui atlikti konkrečią ir nesudėtingą užduotį, pvz., padėti tėčiui ar mamai, susitvarkyti kambarį, paskambinti močiutei ir seneliui, pasimelsti ir t. t.

Ji padeda mažiesiems skaitytojams pasiruošti šv. Kalėdoms, o subtilūs švelnių tonų piešiniai puikiai perteikia advento rimtį ir Kalėdų stebuklo paprastumą.

 

 

 

Klausykitės radijo laidos apie šią knygą:

Žaidimo ir istorijos autorius brolis Juozapas Marija OFM
Dailininkės Gaivilė Tamašauskienė ir Liuda Liaudanskaitė
„Magnificat vaikams“, 2018
Formatas: 16,5 x 24 cm, išlankstytas 66 x 48 cm, minkštas viršelis
ISBN 978-609-95949-2-7

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.