ATGIMSTANTI POROS MEILĖ. TOBIJO IR SAROS KELIONĖ

Išparduota

» Jei netikę įpročiai užgožia santuokinę bendrystę
» Jei širdies slaptoje tūno nesusipratimai ir nusivylimai
» Jei nepasitikėjimas išauga iki konflikto ir kančios
» Jei patiriate krizę
Metas ką nors daryti!

Knygoje pateikiami devyni žingsniai, padedantys susigrąžinti pasitikėjimą poroje, leistis atleidimo keliu ir kurti kitokį, naują artumą. Sutuoktinių skirtumai gali būti ne tik ginčų priežastis, bet ir padėti kurti vaisingą santuokinį gyvenimą.

Biblijoje randame pavyzdį – Tobiją ir Sarą, kurių tvirta sąjunga atlaikė visus išbandymus. Nepaisant daugybės kelią pastojusių kliūčių, jiedu įveikė blogio ir mirties dvasią. Išsakyti savo poreikius, iš naujo atrasti dialogo taisykles, susitaikyti su savimi ir kitu ir drauge kurti santuoką bei namus, kuriuose netrūktų šilumos, – štai taip galima atkurti tikrąją Meilę.

Apie autorių 

Michel Martin-Prével – nuo 1981 m. „Palaiminimų“ (Béatitudes) bendruomenės narys. Trijų vaikų tėvas, po trisdešimt dvejų santuokos metų likęs našlys, 2009 m. įšventintas kunigu. Dirba su sunkumus patiriančiomis poromis ir išsiskyrusiais žmonėmis.

Klausykitės XFM radijo laidos apie šią knygą:

Iš prancūzų kalbos vertė Ieva Venskevičiūtė
„Magnificat leidiniai“, 2018
Formatas: 14,8 x 21 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 128
ISBN 978-609-8197-09-9

Kaina: 0.00 

Neturime

Jums taip pat gali patikti…

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.