DVI KARŪNOS

Dvi karūnos

Knygelės siužetas atskleidžia istorinius garsiojo Trakų Dievo Motinos paveikslo aspektus, susijusius su kunigaikščio Vytauto ir visos Lietuvos krikštu. Viduramžiais atkeliavęs iš krikščioniško Bizantijos pasaulio, Dievo Motinos paveikslas liudija krikščionybės šaknijimąsi mūsų šalyje.

Istorinės siužetinės linijos susipina su šiandiena: knygelėje veikiantys personažai – trys vaikai – palėpėje atranda protėvių skrynelę su Trakų Dievo Motinos paveikslėliu ir, sekdami jo istorijos pėdsakais, atskleidžia istorines paveikslo peripetijas. Vaikai supažindinami su piligrimystės tradicija, ir drauge su seneliu patys surengia piligriminę kelionę į Trakus.

Greta knygelės siužetinio pasakojimo vaikai ras daug lavinamųjų užduotėlių, kurios skatins skaityti ir smalsauti, o publikuojamas Trakų Dievo Motinos paveikslas mokys vaikus megzti dvasinį santykį su Dievo Motina ir Jėzumi.

Autorių grupė – Bažnyčios istorikas dr. Liudas Jovaiša (Vilniaus universitetas), menotyrininkė Jolanta Stupelytė, lituanistė, krikščioniško žurnalo „Magnificat vaikams“ redaktorė Inesa Vaitkūnaitė, knygelę iliustravo dailininkė Justina Pakalnytė.

 

„Magnificat vaikams“, 2017
Formatas: 21 x 28 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 28
ISBN 978-609-95949-1-0

Kaina: 1.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.