EDITA ŠTEIN. MALDOS MOTERIS

Joanne Mosley
EDITA ŠTEIN.
MALDOS MOTERIS

Edita Štein paskelbta šventąja 1998 m., ji yra Europos globėja ir viena svarbiausių mūsų laiko šventųjų.

Pirmoje šios knygos dalyje Editos Štein gyvenimas pristatomas gerai žinomais apibūdinimais: žydė, filosofė, karmelitė, Aušvico auka. Pamatysime, kad visos jos mintys ir veiksmai buvo nukreiti į tiesos ieškojimą ir Dievo valios priėmimą, net jei tai vedė į visišką savęs paaukojimą. Antroje knygos dalyje, remiantis Editos raštais, atskleidžiama jos meilė Jėzui ir Mergelei Marijai, Senojo Testamento veikėjams ir šventiesiems, taip pat pateikiamos jos įžvalgos apie Šventąjį Raštą ir Eucharistiją, turtingą Bažnyčios dvasinį paveldą ir tykų Dievo buvimą mūsų širdyje.

Edita Štein – puiki bendrakeleivė einantiems krikščioniškojo gyvenimo keliu – ji drąsos ir įkvėpimo sėmėsi maldoje, tame kasdieniame pokalbyje su Dievu, kad, Editos žodžiais tariant, galėtų „eiti į pasaulį ir nešti į jį dieviškąjį gyvenimą“.

Dvasinė Editos Štein patirtis yra iškalbingas nepaprasto vidinio atsinaujinimo pavyzdys. Jauna moteris ieškodama tiesos tapo šventąja ir kankine, tyliai veikiant dieviškajai malonei. Kryžiaus Teresė Benedikta ir šiandien mums iš dangaus kartoja jos gyvenimą nulėmusius žodžius: „Aš niekuo nesigirsiu, nebent mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kryžiumi.“

Iš šv. Jono Pauliaus II pamokslo skelbiant Edita Štein šventąja.

2015-09-07 „Magnificat valandėlė“ per Marijos radiją:
Brolis karmelitas iš Lenkijos Mariusz Placek (verčia Kastantas Lukėnas) pristato naujausią „Magnificat leidinių“ Joanne Mosley knygą „Edita Štein. Maldos moteris“. Laidą veda Marijos radijo bendradarbė Ramunė Baliūnaitė. (I dalis)

2015-09-14 „Magnificat valandėlė“ per Marijos radiją:
Brolis karmelitas iš Lenkijos Mariusz Placek (verčia Kastantas Lukėnas) pristato naujausią „Magnificat leidinių“ Joanne Mosley knygą „Edita Štein. Maldos moteris“. Laidą veda Marijos radijo bendradarbė Ramunė Baliūnaitė. (II dalis)

Iš anglų kalbos vertė Ieva Venskevičiūtė
„Magnificat leidiniai“, 2015
Formatas: 14,8 x 21,0 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 128
ISBN 978-609-95433-7-6

Kaina: 4.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.