Koks žmogus ir koks Dievas?


Maurice’as Zundelis savo minčių drąsa ir idėjų inovatyvumu lenkė daugybę amžininkų, todėl negalėjo būti visų suprastas. Visgi, vienas iš pasitikėjimą juo reiškusių žmonių buvo pats popiežius Paulius VI. Jis ne tik citavo Maurice’ą Zundelį enciklikoje Populorum progressio, bet ir 1972 m. vasarį pakvietė jį būti metinių gavėnios rekolekcijų vadovu Vatikane.

Šioje knygoje skaitykite minėtų rekolekcijų metu skambėjusias paskaitas. Jose, remdamasis Evangelija, šiuolaikiniu mokslu bei literatūra, rekolekcijų vadovas skatina į šiuolaikinį žmogų, laisvės bei pašaukimo sąvokas pažvelgti naujai. O taip pat ir paklausti: koks esu aš ir koks yra Dievas?

Apie autorių
Maurice’as Zundelis (1897–1975) – šveicarų kunigas, mąstytojas, poetas, teologas, mistikas. Josephas Ratzingeris (Benediktas XVI) yra pavadinęs jį mūsų laikų dvasiniu mokytoju.

Iš prancūzų kalbos vertė Povilas Aleksandravičius
Redaktorė Ilona Čiužauskaitė
Korektorė Indrė Arbačiauskienė
Dizainerė ir maketuotoja Rima Ramonienė

„Magnificat leidiniai“, 2021
Formatas: 14,8 x 21 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 264
ISBN 978-609-8197-34-1

Kaina: 12.00 

Kiekis:

Jums taip pat gali patikti…

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.