ŠV. JONAS XXIII SIELOS DIENORAŠTIS. ŠVENTUMO KELIAS

Išpardavimas

ŠV. JONAS XXIII
SIELOS DIENORAŠTIS. ŠVENTUMO KELIAS
Parengė Giuliano Vigini

„Suprasdamas, kad apie popiežių norisi žinoti viską ir viskas gali praversti istorijai… Savo sielą šiuose puslapiuose atvėriau labiau nei kokiuose kituose savo raštuose.“

Šv. Jonas XXIII

2014 m. šventuoju paskelbtas popiežius Jonas XXIII (Angelo Giuseppe Roncalli, 1881–1963 m.) visame krikščioniškame pasaulyje laikomas dideliu autoritetu – tiek dėl jo inicijuotų socialinių pokyčių, tiek dėl pastangų siekiant taikos tarp valstybių ir tarp Bažnyčių, tiek dėl dėmesio žmogaus teisėms. Labai trumpas šv. Jono XXIII pontifikatas truko vos penkerius metus, bet turėjo didelės įtakos. Šis popiežius, pradėjęs Vatikano II susirinkimą, dėl savo paprastumo ir gerumo pramintas „geruoju popiežiumi Jonu“, buvo mylimas ne vien katalikų bendruomenės.

1896–1963 m. rašyti dienoraščiai puikiai atskleidžia ne tik platų istorinį ir geografinį kontekstą, kuriame plėtojosi šio iškilaus dvasininko veikla, bet ir pagrindinį jo siekį – sau pačiam ir skaitytojams atskleisti krikščioniško gyvenimo tikslą remiantis iškilių mąstytojų (ypač Tomo Kempiečio ir Pranciškaus Salezo) įžvalgomis.

Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė
„Magnificat leidiniai“, 2016
Formatas: 15 x 21,0 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 120
ISBN 978-609-8197-00-6

Kaina: 2.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.