Redakcijos žodis. 2021 m. vasaris. Nr. 2 (132)

01
02 /
2021

Šįkart iš „Magnificat“ viršelio į mus žvelgia šv. Petras. Matome jį susirūpinusį, pavargusį, gal net išsigandusį. Rūpestis dėl Bažnyčios… Ne veltui vos išrinktas popiežius Pranciškus paprašė melstis už jį. Žvelgiant į šį paveikslą veržte veržiasi iš širdies ši maldos intencija. Laikai Bažnyčiai ir pasauliui neramūs. Tiesa, jei labiau įsigilinam į istoriją, tai kažin ar būta ramių laikų Bažnyčiai. Krikščionis yra tas, kuris, jei nori iš tikro sekti Kristumi, nuolat susidurs su iššūkiais. Tad prisiminkime savo maldose šv. Petro įpėdinį ir jo vadovaujamą Bažnyčią, idant gebėtume, remdamiesi Kristaus mokymu, peržengti susiskirstymus į gerus ir geresnius, žinančiuosius ir neišmanėlius, pažangiuosius ir atsilikėlius, ir būtume iš tiesų brolių ir sesių bendruomenė.

Vasario mėnesio šventės perša dar vieną intenciją. Minėdami Pasaulinę ligonių dieną priglauskime savo maldoje ne tik visus ligonius, ne tik koronaviruso išvargintus, bet ir daugybę jais didvyriškai besirūpinančių medikų. Prašykime ligoje ir išmėginimuose tokio pasitikėjimo ir vilties, su kokiais šv. Bernadeta bėgo į kiekvieną susitikimą su Nekaltai Pradėtąja.

O kad jau pradėjome intencijomis, tai pridėkime dar vieną – už mūsų Tėvynę. Net ir atmindami, kad tikroji krikščionių Tėvynė ne čia, turime pareigą rūpintis žemiškąja – kiekvienas pagal savo dovanas ir išgales, darbuodamiesi ir kurdami ten, kur Viešpats mus yra pakvietęs.

Prasmingo laiko keliaujant per vasarį ir pradedant gavėnios kelionę!

Ilona Valujevičienė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.