Dovanokime kartu: „Magnificat“ kviečia dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“

28
11 /
2018

„Magnificat leidiniai“ kviečia prisijungti prie aštuntą kartą vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos“. Šių metų šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

Užsisakykite „Magnificat leidinių“ knygą (ar kelias) jums brangių kraštų bibliotekoms, o mes pridėsime dar vieną iš savo asortimento. Apaštalaukime kartu, kad tikėjimo džiaugsmas pasiektų atokiausius Lietuvos pakraščius, Dievo žodžio išsiilgusias širdis.

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie akciją socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms. Kurkime akciją „Knygų Kalėdos“ kartu! 

​Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

 

„Knygų Kalėdų“ D.U.K.

​1. Noriu nupirkti „Magnificat leidinių“ knygą ir ją padovanoti bibliotekai. Ką daryti?

Užsisakykite knygą www.magnificat.lt svetainėje. Pastabų skiltyje įrašykite, kuriai bibliotekai norite dovanoti, o mes pasirūpinsime, kad ji pasiektų jūsų norimą biblioteką. Ir dar pridėsime bent vieną knygą dovanų.

2. Ar nupirkus bet kurią knygą iš „Magnificat leidinių“ asortimento, ją padovanosite bibliotekai?

Taip ir dar pridėsime bent vieną knygą dovanų.

3. Kur galiu įsigyti „Magnificat leidinių“ knygų ir padovanoti bibliotekai?

Galite nusipirkti įprastose „Magnificat leidinių“ platinimo vietose: krikščioniškuose ir kituose knygynuose bei internetu.

4. Nupirkau „Magnificat leidinių“ knygą ir palikau knygyne, užrašęs, kam ji turi atitekti. Iš kur man žinoti, kad knyga tikrai pasieks adresatą?

Jei dovanotojas yra užrašęs, kad knyga turi atitekti konkrečiai bibliotekai, ji perduodama bibliotekai tiesiogiai. Knygą taip pat galima nunešti tiesiai į norimą biblioteką.

5. Kur galiu pasidžiaugti, kad dalyvauju akcijoje „Knygų Kalėdos“?

Kviečiame aktyviai dalintis įspūdžiais iš akcijos „Knygų Kalėdos“ renginių, susitikimų, vaizdais ir istorijomis apie dovanojamas knygas socialiniuose tinkluose naudojant grotažymę #KnygųKalėdos.

6. Namie turiu daug senų knygų arba esu sukaupęs didelę biblioteką. Ką man su jomis daryti? Ar galiu jas dovanoti bibliotekai?

Akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti naujas (ne senesnes nei 5 metai nuo išleidimo), kokybiškas ir aktualias knygas, taip pat tas knygas, kurios yra įtrauktos į bibliotekų parengtus laukiamiausių knygų sąrašus. Jei tarp Jūsų turimų knygų yra tokių, kviečiame jas padovanoti bibliotekai. Kitas visada galima perduoti naudotomis knygomis prekiaujantiems knygynams.

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.