Lauko lelijos

Pirmasis 1939 m. parašytos dvasinio gyvenimo knygos „Lauko lelijos“ leidimas. Tai šventumo siekimo ir krikščioniško gyvenimo programa. Autorius prabyla į mus vaizdžia aukštaitiška autentiška kalba, nuoširdžiai susirūpinęs mūsų tikrąja laime. Knygoje taip pat publikuojamas kunigo Stasio Ylos pamokslas, pasakytas per kunigo Alfonso Lipniūno laidotuves ir išsami jo biografija.  

Apie autorių

Dievo tarnas kunigas Alfonsas Lipniūnas (1905–1945) – aktyvus ateitininkas, teologas ir pamokslininkas, daug dėmesio skyrė jaunimo švietimui. Už atvirus pamokslus ir šalpos veiklą areštuotas ir pateko į Štuthofo nacių koncentracijos stovyklą. Joje ir toliau rūpinosi ligoniais bei stengėsi palaikyti aktyvų kitų kalinių religinį gyvenimą.

Kun. Alfonsas Lipniūnas buvo idealistas ir stipriai troško gyventi, tačiau supratęs, kad tikėjimas į Dievą turi reikštis „ne kažkur debesyse, saldžiuose pamąstymuose, bet kauluose ir kasdienybėje“, drąsiai paaukojo savo gyvenimą palikdamas mums tikinčio krikščionio pavyzdį.

Kun. teol. lic. Vitalijus Kodis, beatifikacinės bylos postulatorius

Knyga išleista Panevėžio miesto savivaldybės mokslo projekto „Švietėjas, nešęs žmonėms viltį“ dalinio finansavimo ir Panevėžio Švč. Trejybės rektorato lėšomis.

Skaitykite ištrauką:

 

APIE KNYGĄ SPAUDOJE:

Interneto dienraštyje bernardinai.lt –  daugiau ČIA.

Interneto dienraštyje Katalikų tradicija – daugiau ČIA.

Pasaulio dienraštyje „Draugas“ – daugiau ČIA.

 

„Magnificat leidiniai“, 2020
Formatas: 13,2 x 20 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 80
ISBN 978-609-8197-27-3

Kaina: 4.00 

Kiekis:

Jums taip pat gali patikti…

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.