NUO BETLIEJAUS IKI ROMOS SU ŠVENTUOJU LUKU

Išpardavimas

Vaclovas Aliulis MIC
„NUO BETLIEJAUS IKI ROMOS SU ŠVENTUOJU LUKU“

„Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku“ kviečia skaitytojus drauge apmąstyti dvi Naujojo Testamento knygas, parašytas to paties biblinio autoriaus: Evangeliją pagal Luką ir Apaštalų darbus (evangelisto Luko, iš pagonių kilusio krikščionio, apaštalo Pauliaus draugo ir kelionių palydovo, veikalą apie Evangelijos išplitimą „visame pasaulyje“). Į abi Luko knygas sumanyta pažvelgti išryškinant vientisą siužetinę giją, aprėpiančią pagrindinius Naujojo Testamento įvykius nuo Jėzaus Kristaus gimimo Betliejuje (7–6 m. pr. Kr.) iki apaštalo Pauliaus veiklos Romoje (I a. septintas dešimtmetis). Taip žiūrint Luko knygos atsiveria kaip Naujasis Testamentas mažuoju pavidalu.

Šios kelionės „Nuo Betliejaus iki Romos…“ vadovas yra kunigas, teologijos licenciatas Vaclovas Aliulis MIC, Naujojo Testamento redaktorius, Lietuvos Biblijos draugijos steigėjas ir ilgametis prezidentas. Vaclovo Aliulio Šventojo Rašto komentarai – ilgamečių biblistikos studijų ir asmeniškos refleksijos rezultatas. Jie pasižymi teologine gelme ir stiliaus paprastumu: įsigilinimas, asmeniškas apmąstymas leidžia paprastai formuluoti net labai sudėtingus dalykus. Lietuvos adresatui plastiškai braižomos sąsajos tarp nutolusių laiko ir erdvės plotmių; iš istorijos, archeologijos atradimų vaizdingai rekonstruojama istorinė ir geografinė abiejų Luko knygų aplinka.

Ištrauka interneto dienraštyje Bernardinai.lt:
2015-05-13 Nuo Betliejaus iki Romos su šventuoju Luku

2015-05-18 „Magnificat valandėlė“ per Marijos radiją:
Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lietuvių literatūros katedros docentė, humanitarinių mokslų daktarė Dalia Čiočytė pristato naujausią tėvelio Vaclovo Aliulio MIC knygą „Nuo Betliejaus iki Romos su šv. Luku“. Laidą veda aktorius ir žurnalistas Ridas Jasiulionis.

„Magnificat leidiniai“, 2015
Formatas: 15,2 x 21,3 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 446
ISBN 978-609-95433-6-9

Kaina: 3.00 

Kiekis:
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.