Redakcijos žodis. 2022 m. spalis. Nr. 10

01
10 /
2022

Spalis, rožinio rutuliukai rankose, rausvai gelsvai nusidažantis horizontas… Norisi pakviesti kartu su šventuoju Pranciškumi stabtelėti, pamedituoti kūrinijos grožį ir subtilumą. Galbūt išsiruošus pasivaikščioti ir rožinį kartu pasiimti. O jei jau nebestebina kūrinija, galima mikroskopą ar teleskopą pasitelkti – koks sudėtingas ir kartu darniai surėdytas kiekvienas tvarinys, nuo mažiausio iki didžiausio! Šv. Pranciškus yra puikus įkvėpėjas, padedantis nesiliauti žavėjusis.

Šv. apaštalas Paulius, apie kurio Laišką galatams šiame numeryje plačiau pasakoja ses. Benedikta Rolen (Benedicte Rollin) RA, irgi yra nepaliaujantis stebinti apaštalas. Šiame laiške nemažai sužinome apie jį patį, o kartu jo pamokymus. Vienas jų – apie krikščioniškąją laisvę, kuri yra ne tik dovana, bet ir įpareigojimas – įpareigojimas mylėti.

Apie stebinantį jaunos, anksti ligos pakirstos merginos ėjimą krikščioniškos meilės keliu – pasakojime apie pal. Klarą Lučę Badano ir kasdieną lydėsiančiose jos mintyse.

Vasarą gavome ne vieną skaitytojo atsiliepimą apie kelionę su „Magnificat“. Vienu ilgesniu pasakojimu iš anapus Atlanto labai norėjosi pasidalyti ir maldynėlio puslapiuose. Esame skirtingi, tad kiekvienas maldynėlyje gali atsirinkti, kas jam svarbiausia ir kas jį maitina, o mes viliamės, kad jame ir toliau rasite įkvėpimo ištikimai draugystei su Dievu.

Ilona Valujevičienė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.