Naujas Magnificat vaikams žurnalas

01
07 /
2022

Vasarą ypač smagu keliauti – džiaugtis gamta ir žmonių sukurtais kūriniais.

Jei šią vasarą teks lankytis Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų bažnyčiose, pabandykite jose atpažinti Kristaus apaštalus, apie kuriuos jau rašėme „Magnificat vaikams“ žurnaliuke. Vasaros žurnaliukas ir toliau kviečia gilintis į Jėzaus mokinių gyvenimus ir pažinti apaštalus dailės kūriniuose. Rasite ir naują istoriją apie angelus – šį kartą sužinosite įdomių dalykų apie svarbų kiekvieno mūsų palydovą – angelą sargą.

Žurnaliuko temoje skaitykite apie šventoves, kurias palietė gaisrai. Tai – trys ypatingos bažnyčios ir vienuolynas: Labanoro medinė bažnyčia, Tytuvėnų vienuolyno ansamblis ir Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Nelaimės ir netektys, ištikus gaisrui, ne tik labai nuliūdina, bet ir atveria įvairių galimybių kūrybai, suvienija žmones bendram tikslui. Ir po baisių nelaimių žmonės imasi atstatymo bei kūrybos darbų, geba sukurti naujų ir gražių dalykų.

Tikriausiai nekantriai laukiate romano „Naujieji ūkininkai“ tęsinio? Kaip Milui sekasi naujojoje mokykloje, ar jam ten patinka? Kodėl ši mokykla taip skiriasi nuo senosios?

Šiame numeryje rasi keletą smagių užduotėlių iš knygelės „Mato nuotykiai kariuomenėje“ – ją išleido Lietuvos krašto apsaugos ministerija. Daugiau šių užduotėlių gali rasti ministerijos interneto puslapyje.

Smagios ir palaimintos vasaros!

PAVARTYK

 

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.