Redakcijos žodis. 2018 m. rugpjūtis. Nr. 8(102)

01
08 /
2018

Paskutinis vasaros mėnuo kupinas progų mąstyti apie nuostabų Dievo planą žmonijai. Per Kristaus Atsimainymą (rugpjūčio 6 d.) kartu skelbiamas žmogaus sudievėjimas, parodant, kokia garbė laukia mūsų, Jo vaikų, – tapti mylimojo Sūnaus garbės dalininkais. O Švč. Mergelės Marijos Ėmimas į dangų davė pradžią žmonijos ėmimui pas Dievą. Kaip ir Marija, mes žinome, kad savo kūnuose, kurie yra Šventosios Dvasios šventykla, mes nešiojame amžinybės užuomazgas.

Mūsų pavyzdžiais ir kelrodžiais tegul būna šventieji, minimi šį mėnesį – nuo šv. Jono Marijos Vianėjaus, Arso klebono, ištikimai atsidavusio kunigo tarnystei, iki šventosios Klaros Asyžietės, gyvenimą paskyrusios atgailai ir maldai. Jos ištarmės lydės mus kiekvieną rugpjūčio dieną.

Rubrika „Kaip skaityti ir medituoti Dievo žodį“ šįkart mokys evangelinio kantrumo, o kunigas Maurice‘as Zundelis kvies mažinti atotrūkį tarp tikėjimo ir kasdienio gyvenimo, nes šventybė nuo gyvenimo neatskiriama!

Tegul mūsų tekstai veda jus į tikėjimo gelmę ir pilnatvę. Palaiminto rugpjūčio!

Indrė Klimkaitė

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.