Redakcijos žodis. 2020 m. birželis. Nr. 6(124)

01
06 /
2020

Į jūsų rankas įteikiame birželio mėnesio Magnificat – įprastu turiniu, nors ir be puošnios raudonos spalvos. Neturėdami galimybių platinti maldyno per parapijas, patiriame didelį iššūkį, dėl to ieškome, kaip mažinti išlaidas, kad Magnificat ir toliau galėtų jums tarnauti, nešti Dievo žodį.

Pandemija kviečia mus išeiti iš savęs ir surasti naujų būdų, kaip išgyventi solidarumą su kenčiančiais žmonėmis, kaip nešti viltį Dievo meilėje. Šito moko Trejybės paslaptis. Tėvas ir Sūnus gyvena meilės bendrystę per Šventąją Dvasią. Štai – Meilė, kuri nekeldama sąlygų ieško santykio.

Jo meilė ir gailestingumas – jo Širdis, jo Trejybės slėpinys – šį mėnesį persmelkia visą liturginį gyvenimą: švęsime Švč. Trejybės, Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmes, Švč. Jėzaus Širdį, Jono Krikštytojo gimimą, minėsime apaštalus, tarp jų – ir šv. Petro ir Pauliaus iškilmę.

Magnificat 10 rubrikoje pasakojame apie jūsų geras širdis – per gyvavimo dešimtmetį maldynui suteiktą savanorių pagalbą ir kartu su teksto autore sakome: „Ačiū kiekvienam išdrįsusiam.“ Dėkojame už tuos, kurie išradingai padėjo platinti gegužės mėnesio numerį ir savo gerus darbus tęsia toliau.

Esame jums be galo dėkingi ir už šiomis dienomis išreikštą ištikimybę, padrąsinimą ir visokeriopą palaikymą. Džiaugiamės, kad Magnificat lydi jūsų maldą, o jūs, tikimės, lydite malda mus ir visą pasaulį.

Ses. Rima Malickaitė CC

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo ir slapukų politika.